„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap VII”.
POWIAT WYSZKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324741
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324741/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 12:03
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdc7a61f-cf64-4034-bb53-95fb1fdeb6ef
- Identyfikator
- 7621886920
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324741 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap VII”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WYSZKOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668829
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 743 59 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wyszkowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-wyszkowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap VII”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdc7a61f-cf64-4034-bb53-95fb1fdeb6ef
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324741
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073912/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 „Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap VII”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265879
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZ.272.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 514804,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło
- Etap VII”
Realizację przedmiotu zamówienia przewiduje się z dofinansowaniem ze środków
budżetu Województwa Mazowieckiego w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych
Jednostka Dofinansowująca: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
2) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku o długości 389,40 mb (od km 2+047,71 do km 2+437,11 - wg kilometraża dokumentacji projektowej), w zakresie robót branży drogowej
W ramach przedmiotu zamówienia przewidziano do wykonania:
poszerzenie jezdni drogi o nawierzchni z betonu asfaltowego do regularnej szerokości jezdni 5,50 m na całym odcinku wraz z podbudową;
jednostronne pobocze o nawierzchni z betonu asfaltowego szer. 1,50 m wraz z podbudową;
nawierzchnie z betonu asfaltowego na zjazdach wraz z podbudową;
pobocza z kruszyw;
oznakowanie poziome i BRD (oznakowanie pionowe);
roboty i prace towarzyszące.
3) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Roboty budowlane, w tym:
przygotowanie terenu pod budowę:
- roboty pomiarowe (geodezyjne),
- regulacja pionowa studzienek zaworów wodociągowych,
roboty rozbiórkowe (istniejącej nawierzchni jezdni)
roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni dróg:
- wykonanie (odmulenie i odtworzenie) rowów odwadniających,
- korytowania pod konstrukcje poszerzenia jezdni, poboczy i zjazdów,
- mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
- formowanie i zagęszczanie nasypów
- podbudowy z kruszywa łamanego
- nawierzchnie asfaltowe jezdni i pobocza utwardzonego
- nawierzchnie asfaltowe zjazdów
- pobocza z kruszywa
instalowanie znaków drogowych:
- oznakowanie poziome,
- urządzenia BRD (oznakowanie pionowe)
roboty w zakresie kształtowania terenu:
- umocnienie skarp płytami ażurowymi,
- umocnienie skarp i dna rowu kamieniem polnym
Inne roboty, prace, czynności i obowiązki wynikające z projektu Umowy/Istotnych Postanowień Umowy, których koszt Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofertowej.
UWAGA:
Zamawiający informuje, że materiały pochodzące z robót rozbiórkowych i demontażowych to odpady, z którymi Wykonawca zobowiązany jest postępować zgodnie z postanowieniami § 11 ust. 2 pkt 14) i 15) projektu Umowy/Istotnych Postanowień Umowy,
Roboty wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia będą wykonywane na podstawie dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do zgłoszenia wykonania robót budowlanych zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło w pikietażu od 1+490.00m do 2+838.14m”, dokonanego do Starosty Powiatu Wyszkowskiego w dniu 8.08.2025 r.
4) Wspólny Słownik Zamówień:
45000000-7 Roboty budowlane
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają załączniki do SWZ
a) Przedmiar robót
b) Dokumentacja projektowa,
c) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR)
d) Istotne Postanowienia Umowy.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
6) Gwarancja i rękojmia
Wymagany okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot umowy – określony jako kryterium oceny ofert (min. okres gwarancji wynosi 48 miesięcy).
7) Rodzaj wynagrodzenia za wykonany przedmiot zamówienia
kosztorysowe
8) Obowiązki Wykonawcy
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
9) Zasady realizacji przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
10) Warunki rozliczenia za wykonanie przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499987,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 632813,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499987,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213765278
7.3.3) Ulica: Puławska 77 lok. U.5
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-595
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499987,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |