Budowa dróg dla pieszych w ciągu dróg krajowej nr 10 w miejscowościach: Czernikowo, Steklin, Wólka

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324757
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324757/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 12:05
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1520c0c-1e5f-4dcb-92c0-ae7f6a06dfff
Identyfikator
5542252485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszychŚcieżki i inne nawierzchnie metalizowaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324757 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg dla pieszych w ciągu dróg krajowej nr 10 w miejscowościach: Czernikowo, Steklin, Wólka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fordońska 6

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-085

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatbydgoszcz@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dróg dla pieszych w ciągu dróg krajowej nr 10 w miejscowościach: Czernikowo, Steklin, Wólka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1520c0c-1e5f-4dcb-92c0-ae7f6a06dfff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324757

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114100/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Projekt i budowa dróg dla pieszych w ciągu DK 10 w m. Czernikowo, Steklin, Wólka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294503

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OBY.D-3.2411.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje w szczególności:
1. Przeprowadzenie wizji lokalnej;
2. Pozyskanie mapy do celów projektowych
3. Pozyskanie dla potrzeb projektowania materiałów geodezyjnych i innych materiałów w niezbędnym zakresie;
4. Zabezpieczenie i oznakowanie miejsca w czasie wykonywania robót;
5. Przedstawienie Zamawiającemu wstępnych rozwiązań projektowych
z uwzględnieniem zastosowanych materiałów do akceptacji;
6. Wykonanie dokumentacji projektowej budowy dróg dla pieszych w w/w lokalizacjach w tym m.in., urządzenia BRD
7. Określenie szczegółowych rozwiązań w dokumentacji projektowej opracowanej przez Wykonawcę inwestycji wraz z ewentualnymi uzgodnieniami wynikającymi z prawa budowalnego składającą się co najmniej z:
- Dokumentacji projektowej w niezbędnym zakresie,
- Projektu Stałej Organizacji Ruchu
- Projektu Czasowej Organizacji Ruchu na czas budowy
8. Uzyskanie w imieniu zamawiającego niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji
i pozwoleń wymaganych do prawidłowego wykonania zadania m.in.:
- Skutecznego zgłoszenia robót/pozwolenia na budowę (skutecznej zgody budowalnej), jeżeli będzie wymagane,
9. realizację robót budowlanych z wszystkimi robotami towarzyszącymi wynikającymi z opracowanej i uzgodnionej dokumentacji projektowej z uwzględnieniem przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,
10. wykonanie dokumentacji powykonawczej zawierającej wszystkie elementy dokumentacji technicznej oraz inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233160-8 - Ścieżki i inne nawierzchnie metalizowane

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane