„Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Maz. wraz z budową parkingu podziemnego jednokondygnacyjnego z funkcją ochrony ludności dla kat.U-1”

GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324765
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324765/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-06 12:08
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d5b07d9d-8054-40e0-ae81-0abec61def6a
Identyfikator
5291745901
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

TIEPŁOW PRACOWNIA PROJEKTOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
615 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324765 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Maz. wraz z budową parkingu podziemnego jednokondygnacyjnego z funkcją ochrony ludności dla kat.U-1”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodzisk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1285814

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Maz. wraz z budową parkingu podziemnego jednokondygnacyjnego z funkcją ochrony ludności dla kat.U-1”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5b07d9d-8054-40e0-ae81-0abec61def6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324765

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044694/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 6 wraz z budową parkingu podziemnego z funkcją budowli ochronnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174712

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Mazowieckim wraz z budową parkingu podziemnego jednokondygnacyjnego z funkcją ochrony ludności dla kategorii U-1 .
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji, o której mowa powyżej oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w czasie robót budowlanych prowadzonych na podstawie przedmiotowej dokumentacji .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 , 9a do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 615000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 974160 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 615000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tiepłow Pracownia Projektowa Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132963960

7.3.3) Ulica: Osowska 27/5

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-302

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 615000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 360 dni

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi