Modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój – modernizacja terenu Parku Zdrojowego w Piwnicznej-Zdroju
Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324948
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324948/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 12:45
- Lokalizacja
- Piwniczna-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cc5406d-ca21-4e1c-b4ab-545dedfbf18e
- Identyfikator
- 7343543904
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324948 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój – modernizacja terenu Parku Zdrojowego
w Piwnicznej-Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893084
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 20
1.5.2.) Miejscowość: Piwniczna-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-350
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 4464043
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mjablonska@piwniczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piwniczna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://piwniczna.ezamawiajacy.pl/pn/piwniczna/demand/290509/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój – modernizacja terenu Parku Zdrojowegow Piwnicznej-Zdroju
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cc5406d-ca21-4e1c-b4ab-545dedfbf18e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
18. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 Priorytet: Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych Działanie: FEMP.07.05 IIT- Obszary uzdrowiskowe Typ projektu: A. Wsparcie obszarów uzdrowiskowych Fundusz: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280144/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1237873,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój – modernizacja terenu Parku Zdrojowego
w Piwnicznej-Zdroju
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój” w ramach umowy nr FEMP.07.05-IŻ.00-0186/25-00-XXI/315/FE/25
z dnia 30.12.2025r. Nazwa zadania: Modernizacja terenu Parku Zdrojowego w Piwnicznej - Zdroju”.
2. W ramach realizacji prac objętych zamówieniem zostaną wykonane następujące prace:
1) Labirynt (obsługa geodezyjna, ścieżki w labiryncie)
2) Nawierzchnia
3) Rabaty, krzewy, zieleń
4) Elementy małej architektury
5) Monitoring
6) Instalacja monitoringu wizyjnego
7) Fontanna
8) Utwardzenie terenu
9) Podbudowa
Uwaga! Szczegółowy zakres oraz ilość robót określa Dokumentacja projektowa. W gestii Wykonawcy pozostaje dokonanie oględzin miejsca realizacji inwestycji, w celu rzetelnego skalkulowania ceny ofertowej.
3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji inwestycji poza SWZ oraz Projektowanymi Postanowieniami Umowy określają ponadto następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa, w tym Przedmiar robót (przedmiar ma charakter pomocniczy i nie służy do wyliczenia ceny ofertowej)
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dalej: STWiORB),
- stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1141556,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2059879,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1141556,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PISZCZEK BUDOWNICTWO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343661779
7.3.3) Ulica: Nadbrzeżna 2
7.3.4) Miejscowość: Krynica-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 33-380
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 928095,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |