Budowa oświetlenia na terenie Gminy Pruchnik

Gmina Pruchnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324953
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324953/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 12:46
Lokalizacja
Pruchnik, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6463a0c5-6d50-4f50-be49-8173b047e0dd
Identyfikator
7922033885
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlaneRoboty w zakresie kopania rowówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoUsługi opomiarowania dla budownictwaLampy i oprawy oświetlenioweUsługi archeologiczne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROSPRZĘT ARTUR GRABOŃ, ALEKSANDRA PUTKO-GRABOŃ SPÓŁKA JAWNAJarosław, PL · lot 0
348 516,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324953 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia na terenie Gminy Pruchnik

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pruchnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900424

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Pruchnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-560

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166236113

1.5.8.) Numer faksu: 166236125

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@gminapruchnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruchnik.bip.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminapruchnik.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia na terenie Gminy Pruchnik

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6463a0c5-6d50-4f50-be49-8173b047e0dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324953

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013438/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa nowych punktów oświetleniowych na terenie gminy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280897

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ 271/12/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 433651,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Budowa oświetlenia na terenie Gminy Pruchnik” . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres robót został określony w załączniku nr 8 do SWZ tj. dokumentacja techniczna oraz w przedmiarze robót/ kosztorys ofertowy w Excelu do WYCENY stanowiący załącznik nr 7 do SWZ (5 Arkuszy), który Wykonawca winien wycenić i dołączyć do oferty. Załączona dokumentacja obejmuje szerszy zakres niż objęty niniejszym postępowaniem - kosztorys ofertowy w Excelu stanowiący załącznik nr 7 do SWZ obejmuje zakres rzeczowy, który należy zrealizować. Wykonawca odpowiedzialny jest za wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, poleceniami nadzoru inwestorskiego (jeśli został ustanowiony) z zachowaniem zasad wiedzy technicznej, obowiązującymi w tym zakresie normami, przepisami, zezwoleniami, warunkami technicznymi. Wykonawca przed przystąpieniem do prac związanych z przełożeniem danej sieci i/lub zabezpieczeniem itp. winien wystąpić do danego Gestora sieci z wnioskiem i/ lub zawiadomieniem o co najmniej rozpoczęciu robót, o nadzór właścicielski, uzyskaniem pozwolenia Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie badań archeologicznych w trybie nadzoru archeologicznego w trakcie prac ziemnych itp. jeśli jest wymagane i/lub dotyczy. Koszty i/lub opłaty związane z zaleceniami/wskazaniami wynikającymi z warunków technicznych, uzgodnień, opracowanie czasowej- zatwierdzonej organizacji ruchu i stałej-zatwierdzonej organizacji ruchu ponosi Wykonawca, który winien je skalkulować w kosztorysie ofertowym, jak określił to Zamawiający w rozdziale XIV SWZ. Ponadto Zamawiający zaleca, aby na czas realizacji zamówienia Wykonawca dysponował osobą lub osobami posiadającymi: a) uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych - do kierowania i/lub nadzoru i/lub kontroli i/lub koordynowania realizacji zadań związanych z przedmiotem zamówienia z ramienia Wykonawcy – o którym mowa w §11 projektowanych postanowień umowy; b) świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji E do 1 kV wystawione przez uprawniony organ, c) uprawnienia do PPN (pracy pod napięciem) do 1kV na liniach napowietrznych nn 0,4 kV wystawione przez uprawniony organ. W przypadku braku możliwości realizacji przedmiotu zamówienia w technologii PPN, prace należy wykonać po wyłączeniu napięcia. Koszty związane z dopuszczeniem do pracy ponosi Wykonawca i powinny być skalkulowane w poszczególnych pozycjach kosztorysu ofertowego. Termin i czas wyłączenia trzeba będzie uzgodnić z PGE i Zamawiającym. Informacje w zakresie rozwiązań równoważnych zawarto między innymi w SWZ w Rozdziale III.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

71315300-2 - Usługi opomiarowania dla budownictwa

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

71351914-3 - Usługi archeologiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348516,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 395247,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 348516,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROSPRZĘT ARTUR GRABOŃ, ALEKSANDRA PUTKO-GRABOŃ SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7920001993

7.3.4) Miejscowość: JAROSŁAW

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 348516,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia: do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednak nie dłużej niż do 17 września 2026 roku.
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane