Zakup specjalistycznych szkoleń informatycznych dla pracowników CI w Opolu z zakresu: Oracle, Red Hat, SAP BusinessObjects, VMWARE

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00324964
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00324964/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-06 12:47
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a74fdc5a-bdfb-4e3b-8986-18d857e9d9b4
Identyfikator
5213017228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia specjalistycznego

Wykonawcy

2 przyznane

TECHELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
5504 PLN
HECTOR FAST LANE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 3
15 360 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324964 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup specjalistycznych szkoleń informatycznych dla pracowników CI
w Opolu z zakresu: Oracle, Red Hat, SAP BusinessObjects, VMWARE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600252

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 24

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-701

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAP_OPOLE@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zus.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup specjalistycznych szkoleń informatycznych dla pracowników CI
w Opolu z zakresu: Oracle, Red Hat, SAP BusinessObjects, VMWARE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a74fdc5a-bdfb-4e3b-8986-18d857e9d9b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324964

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00483736/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Szkolenia informatyczne dla pracowników CI w Opolu z zakresu: Oracle, Red Hat, SAP BusinessObjects, VMWARE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227355

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 240000.271.012.2026-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 411335,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 –obejmująca temat szkolenia:
1. Programowanie w języku Java - poziom podstawowy
- czas trwania szkolenia: minimum 2 dni
- szkolenie dla 2 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 11200,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – obejmująca 4 tematy szkolenia:
1. Red Hat OpenShift Administration II: Configuring a Production Cluster
- czas trwania szkolenia: minimum 4 dni,
- szkolenie dla 6 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej
2. Red Hat System Administration II
- czas trwania szkolenia: minimum 5 dni,
- szkolenie dla 6 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej
3. Red Hat System Administration I
- czas trwania szkolenia: minimum 5 dni,
- szkolenie dla 5 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej
4. Red Hat Enterprise Linux Diagnostics and Troubleshooting (RH342)
- czas trwania szkolenia: minimum 4 dni,
- szkolenie dla 5 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 234135,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – obejmująca 5 tematów szkolenia:
1. SAP BusinessObjects Business Intelligence Platform: Administering Servers
- czas trwania szkolenia: minimum 3 dni,
- szkolenie dla 2 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej
2. SAP BusinessObjects Business Intelligence Platform– Administration and Security
- czas trwania szkolenia: minimum 2 dni,
- szkolenie dla 2 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej
3. SAP BusinessObjects Information Design Tool
- czas trwania szkolenia: minimum 2 dni,
- szkolenie dla 2 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej
4. SAP BusinessObjects Web Intelligence: Report Design I
- czas trwania szkolenia: minimum 2 dni,
- szkolenie dla 2 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej
5. SAP BusinessObjects Web Intelligence: Report Design II
- czas trwania szkolenia: minimum 2 dni,
- szkolenie dla 2 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 148000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 –obejmująca temat szkolenia:
1. Veeam Backup & Replication v12.1: Configure, Manage, and Recover (VMCE)
- czas trwania szkolenia: minimum 4 dni
- szkolenie dla 4 osób, przeprowadzone w 1 grupie szkoleniowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 18000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5504,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECHELF Sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252857607

7.3.3) Ulica: Mazowiecka 11 lok. 49

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-052

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5504,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający nie doprecyzował w wymaganiach (OPZ) rodzaju certyfikatu RED HAT jaki powinien posiadać trener.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53920,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186450,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15360,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15360,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15360,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hector Fast Lane Poland Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181438722

7.3.3) Ulica: Gwiaździsta 19

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-650

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca, zgodnie ze złożoną ofertą, zamierza wykonać przedmiot Umowy przy udziale Podwykonawcy/-ców w zakresie: szkolenia: Veeam Backup & Replication: Configure, Manage, and Recover (VMCE).

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15360,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi