Budowa Centrum Rehabilitacji i Integracji we Włoszakowicach (sprzęt rehabilitacyjny) – etap III
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski im. Janusza Korczaka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00324967
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324967/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 12:48
- Lokalizacja
- Włoszakowice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f71b646-f6da-465d-9e82-939267c2ca79
- Identyfikator
- 6971995247
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324967 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa Centrum Rehabilitacji i Integracji we Włoszakowicach (sprzęt rehabilitacyjny) – etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski im. Janusza Korczaka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411138619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podgórna
1.5.2.) Miejscowość: Włoszakowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-140
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stowarzyszenie-korczak@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stowarzyszenie-korczak.org
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Centrum Rehabilitacji i Integracji we Włoszakowicach (sprzęt rehabilitacyjny) – etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f71b646-f6da-465d-9e82-939267c2ca79
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324967
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane z Priorytetu 05 „Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR)” Działania 05.02 „Infrastruktura społeczna przyczyniająca się do włączenia społecznego” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W poprzednim postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie wpłynęła żadna oferta, a warunki zamówienia nie zostały istotnie zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP/2/2026
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego, tj.:
1) Wanna do hydroterapii z biczem wodnym do manualnego masażu podwodnego za pomocą 11 dysz,
2) Wirówka do rehabilitacji kończyn górnych,
3) Wirówka do masażu kończyn dolnych,
4) Zestaw do magnetoterapii,
5) Stół rehabilitacyjny hydrauliczny,
6) Aparat wielofunkcyjny do wykonania elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii, terapii kombinowanej,
7) Aparat do kriostymulacji miejscowej ciekłym azotem,
8) Urządzenie do masażu ciśnieniowego z 2 mankietami na kończynę górną i 2 mankietami na kończynę dolną,
9) Aparat do elektroterapii,
10) Platforma wibracyjna z poręczą do zastosowań terapeutycznych
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Technomex Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 631-000-01-38
7.3.3) Ulica: Szparagowa 15
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-141
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196588,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-15 do 2026-09-30| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |