Poprawa stanu infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Nowogardzie, realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj
Powiat Goleniowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325097
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325097/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 13:20
- Lokalizacja
- Goleniów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ada98850-81e5-41bc-b793-277b9cac2228
- Identyfikator
- 8561577155
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325097 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Nowogardzie, realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Goleniowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Goleniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@powiat-goleniowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-goleniowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/sp_goleniow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administarcja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa stanu infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Nowogardzie, realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ada98850-81e5-41bc-b793-277b9cac2228
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325097
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024197/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa stanu infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Nowogardzie, realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
dofinansowane w ramach programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury edycja 20242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247889
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WDI.272.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na poprawie stanu infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół nr 1 i. Stanisława Staszica w Nowogardzie, realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają dokumenty:
załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja;
załącznik nr 13 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia;
załącznik nr 7 do SWZ – Projekt Umowy
Termin realizacji kompletnego przedmiotu zamówienia: do 30 listopada 2026 roku. W ramach terminu wykonania umowy Zamawiający wyznacza terminy pośrednie tj.
- do 31.08.2026 r. - opracowanie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji projektowej uwzględniającej uwagi i wytyczne Zamawiającego wraz z kompletnym wnioskiem o wydanie pozwolenia na budowę / zgłoszeniem robót;
- do 31.09.2026 - uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę / brak sprzeciwu do zgłoszenia.
Wykonawca ma obowiązek sporządzenia harmonogramu rzeczowo-finansowego oraz przedłożenia Zamawiającemu najpóźniej w dniu podpisania umowy (wg. wzoru załącznika nr 12 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
45000000-7 - Roboty budowlane
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1802423,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1802423,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1802423,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solid-Stet Sp. z o. o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321354212
7.3.3) Ulica: Międzyparkowa 12A/6
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-346
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1802423,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-30| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |