Utworzenie placu zabaw w miejscowości Suchożebry
Gmina Suchożebry
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325099
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 13:20
- Lokalizacja
- Suchożebry, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88b24dc4-b483-4be7-9e0b-3aa4c9bf4ada
- Identyfikator
- 8212536471
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325099 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie placu zabaw w miejscowości Suchożebry
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchożebry
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582606
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksandry Ogińskiej 11
1.5.2.) Miejscowość: Suchożebry
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-125
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@suchozebry.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.suchozebry.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88b24dc4-b483-4be7-9e0b-3aa4c9bf4ada1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie placu zabaw w miejscowości Suchożebry2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88b24dc4-b483-4be7-9e0b-3aa4c9bf4ada
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075000/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Utworzenie placu zabaw w miejscowości Suchożebry
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Obszarów Wiejskich, w ramach programu: Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027), nazwa interwencji: I.13.1WDR LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243671
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GIK.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem postępowania jest zadanie pn: Utworzenie placu zabaw w miejscowości Suchożebry w tym:
- roboty ziemne – nawierzchnia
- dostawa i montaż urządzeń wyposażenia placu zabaw (w tym: zjazd linowy, stożek mały obrotowy, stół do gry w piłkarzyki,
bujak - huśtawka, zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, bujak, karuzela potrójna), ławka z oparciem, pojemnik na odpady,
tablica z regulaminem oraz lampa solarna.
- wykonanie ogrodzenia
2 Szczegółowy zakres zamówienia został określony w:
a. Materiałach do zgłoszenia robót budowlanych: projekcie zagospodarowania terenu - zał. nr 7 do SWZ.
b. Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) – zał. nr 10 do SWZ.
c. Przedmiarze robót – załącznik nr 11 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca w wyznaczonym terminie nie stawił się w celu podpisania umowy.Jednocześnie w toku procedury upłynął określony w dokumentach zamówienia termin związania ofertą. W związku z upływem tego terminu, po stronie Wykonawcy wygasł cywilnoprawny obowiązek zawarcia umowy na warunkach określonych w ofercie. Brak stawiennictwa Wykonawcy oraz brak jego następczej zgody na podpisanie kontraktu po upływie terminu związania ofertą skutkuje brakiem możliwości zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający nie ma również możliwości dokonania ponownego badania i oceny pozostałych ofert w celu wyboru kolejnego wykonawcy zgodnie z art. 263 Ustawy.
Zamawiający na sfinansowanie zadania przeznaczył kwotę 119 251,89 zł. Kwota ta jest zgodna z ustaloną wartością szacunkową zamówienia. Ceny ofert skalsyfikowanych na kolejnych miejscach przewyższają tą kwotę.
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 Ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w postępowaniu „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |