Modernizacja łącznika Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kandytach

GMINA GÓROWO IŁAWECKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00325234
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00325234/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 13:40
Lokalizacja
Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab90cecc-dae1-40d0-bacb-2b61256e4a6e
Identyfikator
7431863005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

JAN PODOLAKGórowo Iławeckie, PL · lot 0
233 661,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325234 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja łącznika Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kandytach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓROWO IŁAWECKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742913

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uggorowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gorowoil-ug.bip-wm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gorowoilaweckie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja łącznika Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kandytach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab90cecc-dae1-40d0-bacb-2b61256e4a6e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325234

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043822/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Modernizacja łącznika Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kandytach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155940

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.1.4.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 191056,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na remoncie przejścia między budynkami szkoły:
Zakres prac obejmuje:
-roboty rozbiórkowe,
-gruntowanie,
-uzupełnienie ubytków w płytach ,
-wykonanie warstw niwelująco-wyrównawczych,
-wykonanie pierwszej warstwy hydroizolacji,
-zazbrojenie hydroizolacji,
-wykonanie drugiej warstwy hydroizolacji,
-wklejenie obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej,
-wykonanie izolacji cieplnych i przeciwdźwiękowych z płyt styropianowych,
-wykonanie warstw wyrównawczych pod posadzki,
-posadzki płytkowe z kamieni sztucznych,
-czyszczenie szczotkami konstrukcji lekkich,
-malowanie krat oraz balustrad,
-wykopy istniejących fundamentów,
-rozbiórka istniejących izolacji,
-odbicie tynków zewnętrznych,
-przygotowanie podłoża pod ocieplenie,
-wykonanie tynków renowacyjnych na ścianach,
-wykonanie wysokoelastycznej izolacji powierzchni pionowych,
-wykonanie izolacji cieplnej,
-wykonanie warstwy zbrojącej,
-wykonanie izolacji folią kubełkową,
-zasypanie wykopów,
-uporządkowanie terenu budowy.
Szczegółowy zakres prac określony jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233661,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233661,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233661,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany STOLBUD mgr Jan Podolak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5820001604

7.3.4) Miejscowość: Górowo Iławeckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233661,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane