Bieżące utrzymanie dróg leśnych i składów przejściowych drewna będących w zarządzie Nadleśnictwa Rymanów.
Nadleśnictwo Rymanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325307
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325307/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 13:51
- Lokalizacja
- Rymanów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a2f1b9da-0c95-40a6-b6d0-df1d85ca0fc1
- Identyfikator
- 6840011144
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania chwastówRoboty budowlaneRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
MICHAŁ MAZIARZPiątkowiec, PL · lot 0
49 366,58 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-BUDOWLANE HUTA SPÓŁKA JAWNAOdrzechowa, PL · lot 1
119 193,15 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325307 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg leśnych i składów przejściowych drewna będących w zarządzie Nadleśnictwa Rymanów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Rymanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370014544
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworska
1.5.2.) Miejscowość: Rymanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rymanow@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rymanow.krosno.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_rymanow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg leśnych i składów przejściowych drewna będących w zarządzie Nadleśnictwa Rymanów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2f1b9da-0c95-40a6-b6d0-df1d85ca0fc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325307
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00518746/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Bieżące utrzymanie dróg leśnych i składów przejściowych drewna będących w zarządzie Nadleśnictwa Rymanów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258732
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 254765,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1.: Wykaszanie poboczy dróg leśnych będących w zarządzie Nadleśnictwa Rymanów.1.1. Przewidywany do wykonania zakres robót przedstawia opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, w tym załączone dokumenty w postaci: Opisu przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami.
Prace będą realizowane w leśnictwach położonych na całym terenie administrowanym przez Nadleśnictwo Rymanów. Zamawiający dla części 2. Zamówienia zakłada wieloetapową realizację zamówienia, fakturowania i płatności.
Prace będą realizowane zgodnie z kolejnością i potrzebami, wskazanymi przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77312000-0 - Usługi usuwania chwastów
4.5.5.) Wartość części: 69113,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2.: Bieżące utrzymanie dróg leśnych i składów przejściowych drewna będących w zarządzie Nadleśnictwa Rymanów.Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części zamówienia. Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części.
1.1. Przewidywany do wykonania zakres robót przedstawia opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, w tym załączone dokumenty w postaci: Opisu przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami.
Prace będą realizowane w leśnictwach położonych na całym terenie administrowanym przez Nadleśnictwo Rymanów. Zamawiający dla części 2. Zamówienia zakłada wieloetapową realizację zamówienia, fakturowania i płatności.
Prace będą realizowane zgodnie z kolejnością i potrzebami, wskazanymi przez Zamawiającego.
Z uwagi na ryczałtowy charakter umownego wynagrodzenia załączony zakres prac - Opis przedmiotu zamówienia wraz z przedmiarami robót, stanowią element pomocniczy przy kalkulacji ceny ofertowej. Rozliczenie za wykonanie przedmiotu umowy odbywać się będzie w systemie ryczałtowym. Wynagrodzenie ryczałtowe obejmuje wszystkie koszty niezbędne do prawidłowego wykonania zakresu rzeczowego określonego w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 130195,13 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49366,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82277,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49366,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FH Mulcz-Expert Michał Maziarz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8172201332
7.3.4) Miejscowość: Piątkowiec
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49366,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119193,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136972,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119193,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PTB HUTA SP.J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6870000234
7.3.4) Miejscowość: Odrzechowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119193,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |