Wykonanie nie zakończonych i nieprawidłowo wykonanych prac montażowych i instalacyjnych z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż. budynku VII LO przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie - Etap II
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ochota
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325337
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325337/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 13:57
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a585322-0252-459b-9376-9cf10101358e
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325337 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nie zakończonych i nieprawidłowo wykonanych prac montażowych i instalacyjnych z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż. budynku VII LO przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie - Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ochota
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grójecka 17a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-021
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ochota.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ochota.um.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nie zakończonych i nieprawidłowo wykonanych prac montażowych i instalacyjnych z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż. budynku VII LO przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie - Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a585322-0252-459b-9376-9cf10101358e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325337
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025085/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Wykonanie Instalacji p/poż w VII L.O. im. J. Słowackiego, ul. Wawelska 46
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa faktyczna:
w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nr 17/2026/AGK na Wykonanie nie zakończonych i nieprawidłowo wykonanych prac montażowych i instalacyjnych z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż. budynku VII LO przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie do upływu terminu składania i otwarcia ofert nie wpłynęła żadna oferta, w związku z tym postępowanie zostało unieważnione. W postępowaniu z trybie z wolnej ręki zamawiający nie dokonał żadnej zmiany warunków zamówienia.
Podstawa prawna:
art. 305 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych o następującej treści:
Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały
w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b1c903ef-e76c-4cb0-96ba-a3e75277c64c
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 21/2026/AGK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3414634,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania w zamówieniu podstawowym i opcjonalnym jest dostosowanie budynków VII LO do obowiązujących przepisów p-poż przy ul. Wawelskiej 46, polegających na wykonaniu nie zakończonych i nieprawidłowo wykonanych prac montażowych i instalacyjnych z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż. budynku VII LO przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie oraz przygotowanie obiektów VII LO do odbioru końcowego. Zamówienie stanowi II etap inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Unocom sp. z o.o. sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252248481
7.3.3) Ulica: ul. Okrzei 2/65
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-710
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4740566,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-218.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |