Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji pn. „Wrocławskie Centrum Sportu”
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325378
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325378/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-06 14:03
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8454df9-acb1-4ec3-832a-1f79de00506c
- Identyfikator
- 8982197958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325378 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji pn. „Wrocławskie Centrum Sportu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021757876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. I.J. Paderewskiego 35
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-612
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szymon.malecki@mcs.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcs.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13105671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji pn. „Wrocławskie Centrum Sportu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8454df9-acb1-4ec3-832a-1f79de00506c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325378
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038114/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji pn. „Wrocławskie Centrum Sportu”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243665
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TPW1/18/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na zarządzaniu inwestycją i pełnienie funkcji wielobranżowego nadzoru
inwestorskiego dla zadania pn.: Wykonanie robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji „Wrocławskie Centrum
Sportu” przy ul. Żernickiej we Wrocławiu, obejmującą budowę obiektów sportowych wraz z niezbędną infrastrukturą
techniczną oraz kompleksowym zagospodarowaniem terenu działki.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres obowiązków Wykonawcy, został określony w dokumentacji
przetargowej, w szczególności w: Opisie Przedmiotu Zamówienia OPZ, stanowiącym część III SWZ, oraz w Części II SWZ –
Projektowane postanowienia umowy.
3. Szczegółowy zakres robót budowlanych i prac projektowych objętych nadzorem określa:
a. Dokumentacja przetargowa dla postępowania nr ZP/PN/34/2025 Wykonanie robót budowlanych w ramach Etapu I.1
inwestycji „Wrocławskie Centrum Sportu” przy ul. Żernickiej we Wrocławiu dostępna pod adresem internetowym:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1241500
4.5.3.) Główny kod CPV: 71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79110000-8 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 723240 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 886830,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 797040,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Inwestorskie Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Biuro Inwestorskie Janusz Rybka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943038598
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 797040 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |