Termomodernizacja budynku Domu Wiejskiego w Małobądzu

Gmina Bolesław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00325479
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00325479/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 14:16
Lokalizacja
Bolesław, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69c78bbd-6e59-4e05-af45-ce5178085c1d
Identyfikator
6371997976
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówBetonowanie konstrukcjiIzolacja cieplnaRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychSłoneczne moduły fotoelektryczneKonstrukcje gotowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325479 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Domu Wiejskiego w Małobądzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolesław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257883

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ul. Główna 58

1.5.2.) Miejscowość: Bolesław

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-329

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 6424501, 32 6424071

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boleslaw@gminaboleslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaboleslaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/boleslaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Domu Wiejskiego w Małobądzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69c78bbd-6e59-4e05-af45-ce5178085c1d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325479

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024058/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Termomodernizacja Domu Wiejskiego w Małobądzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297530

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 454937,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Wymianę pokrycia dachowego,
2) Wymianę orynnowania,
3) Ocieplenie elewacji,
4) Wymianę parapetów,
5) Docieplenie stropu nad piętrem,
6) Izolację i ocieplenie części cokołowej,
7) Renowację schodów,
8) Wykonanie zadaszeń nad wejściami,
9) Wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii,
10) Wymianę instalacji odgromowej,
11) Wyniesienie układu pomiarowego,
12) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej (2 egz. wersji papierowej oraz 1 egz. wersja elektroniczna w formacie PDF zapisanej na pendrive).

Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają załączone do niniejszej SWZ:
- przedmiar robót,
- dokumentacja projektowa,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
stanowiące Załączniki nr 9 - 11 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45321000-3 - Izolacja cieplna

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający ogłosił postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest Termomodernizacja budynku Domu Wiejskiego w Małobądzu. Termin składania ofert upłynął w dniu 03.07.2026 r. i do tego terminu wpłynęły 2 oferty. Przed otwarciem ofert, Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Obydwie złożone oferty przewyższają środki posiadane przez Zamawiającego, wobec czego, na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 608198,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 724092,90 PLN

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane