Dostawa i montaż sprzętów i akcesoriów treningowych
"OŚRODEK SPORTU I REKREACJI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325486
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325486/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 14:16
- Lokalizacja
- Środa Śląska, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d7b6df0-bd2c-4d62-baae-af652f94fad2
- Identyfikator
- 9131587571
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325486 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż sprzętów i akcesoriów treningowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "OŚRODEK SPORTU I REKREACJI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020665758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Winogronowa 34
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@osirsrodaslaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srodaslaska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d7b6df0-bd2c-4d62-baae-af652f94fad21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż sprzętów i akcesoriów treningowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d7b6df0-bd2c-4d62-baae-af652f94fad2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325486
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00104900/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i montaż sprzętów i akcesoriów treningowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286690
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSiR 271.8-3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
rzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętów i akcesoriów treningowych zgodnie z wytycznymi określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Szczegóły w Części II SWZ.Część 1: Sprzęt do ćwiczeń cardio;
4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37441900-0 - Urządzenia do treningu urozmaiconego
37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny
4.5.5.) Wartość części: 150394,17 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętów i akcesoriów treningowych zgodnie z wytycznymi określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Szczegóły w Części II SWZ.Część 2: Sprzęt do ćwiczeń siłowych;
4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37441900-0 - Urządzenia do treningu urozmaiconego
37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny
4.5.5.) Wartość części: 276444,25 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętów i akcesoriów treningowych zgodnie z wytycznymi określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Szczegóły w Części II SWZ.Część 3: Sprzęt do ćwiczeń fitness.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37441900-0 - Urządzenia do treningu urozmaiconego
37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny
4.5.5.) Wartość części: 29219,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W następstwie przeprowadzenia czynności badania ofert Zamawiający zobligowany jest odrzucić powyższą ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Szczegóły dotyczące odrzucenia ofert w dalszej części niniejszego zawiadomienia.
Tym samym ziściła się przesłanka unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 2, tj.: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
UZASADNIENIE PRAWNE:
Art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
II
INFORMACJA O OFERTACH ODRZUCONYCH W CZĘŚCI I
Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp odrzuca oferty n/w Wykonawców:
1. DEL SPORT Sp. z o. o., ul. Połczyńska 63, 01-336 Warszawa, NIP 5242517057:
UZASADNIENIE FAKTYCZNE:
W następstwie przeprowadzenia czynności badania ofert Zamawiający dostrzegł niezgodności pomiędzy minimalnymi wymaganiami SWZ, a specyfikacją oferowanego sprzętu w oparciu o treść kart katalogowych złożonych przez Wykonawcę wraz z ofertą. Jednocześnie Zamawiający zaznacza, że nie przewidział w postępowaniu możliwości złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, które nie zostały dołączone do oferty. Szczegóły w zawiadomieniu o unieważnieniu postępowania.
UZASADNIENIE PRAWNE:
Art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp: Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UZASADNIENIE FAKTYCZNE:
Przedmiotem postępowania była Dostawa i montaż sprzętów i akcesoriów treningowych – Część 3: Sprzęt do ćwiczeń fitness”
Dnia 30.06.2026 roku o godzinie 10:00 upłynął termin składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na w/w przedmiot zamówienia. Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła jednak do Zamawiającego żadna oferta.
Zgodnie z powyższym, powodem unieważnienia postępowania jest brak wymaganej przepisami ustawy liczby ważnych ofert, a tym samym obiektywny brak możliwości wyboru przez Zamawiającego oferty najkorzystniejszej.
UZASADNIENIE PRAWNE:
Art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |