Aktualizacja atrybutów punktów granicznych w bazie danych PZGiK.

Powiat Kwidzyński- Starostwo Powiatowe w Kwidzynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00325602
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00325602/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-06 14:36
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7856d220-5865-4353-a368-23f9f16217cf
Identyfikator
5811960802
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie danych

Wykonawcy

2 przyznane

GEOPARTNER GEOMATICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
168 387 PLN
GEOPARTNER GEOMATICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 1
167 526 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325602 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja atrybutów punktów granicznych w bazie danych PZGiK.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kwidzyński- Starostwo Powiatowe w Kwidzynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192644760

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 29B

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatkwidzynski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatkwidzynski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7856d220-5865-4353-a368-23f9f16217cf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Aktualizacja atrybutów punktów granicznych w bazie danych PZGiK.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7856d220-5865-4353-a368-23f9f16217cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325602

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008630/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Weryfikacja, uzgodnienie i przygotowanie danych do uzupełnienia atrybutów punktów granicznych znajdujących się w bazie danych EWID2007 prowadzonej przez Starostę Kwidzyńskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212717

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORIV.272.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 279629,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia:
1.1. Przeprowadzenie analizy poprawności wprowadzonych atrybutów wszystkich punktów granicznych na podstawie operatów technicznych znajdujących się w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym na obszarze Gminy Gardeja, Miasta Prabuty, Miasta Kwidzyna.
1.2. Wykonanie zestawienia rozbieżności.
1.3. Pozyskanie z analizowanych operatów danych dotyczących poprawnych atrybutów i ich poprawienie lub uzupełnienie w roboczej bazie danych:
• SPD — spełnienie przez punkt standardów dokładnościowych (ustalony, nieustalony)
• ISD — określenie położenia punktów względem osnowy (spełnia: dokładność 0,10 m, nie spełnia: pozostałe przypadki)
• STB — rodzaj stabilizacji punktu granicznego ,
• identyfikator ewidencyjny operatu,
• poprawienie zakresu opracowania zgodnie z treścią przyjętego operatu.
1.4. Aktualizacja bazy danych o poprawione lub uzupełnione atrybuty punktów granicznych oraz opracowań geodezyjnych dotyczących granic z obszaru Gminy Gardeja, Miasta Prabuty, Miasta Kwidzyna .

1.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Warunki Techniczne stanowiące załącznik nr 1 SWZ.

2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV):
72300000-8- usługi w zakresie danych

3. Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami).

4. Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji.

5. Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo.

6. Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.

- część nr 1- opisana jako Zadanie I [jednostki ewidencyjne: Gmina Gardeja oraz Miasto Prabuty]

4.5.3.) Główny kod CPV: 72300000-8 - Usługi w zakresie danych

4.5.5.) Wartość części: 140187,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia:
1.1. Przeprowadzenie analizy poprawności wprowadzonych atrybutów wszystkich punktów granicznych na podstawie operatów technicznych znajdujących się w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym na obszarze Gminy Gardeja, Miasta Prabuty, Miasta Kwidzyna.
1.2. Wykonanie zestawienia rozbieżności.
1.3. Pozyskanie z analizowanych operatów danych dotyczących poprawnych atrybutów i ich poprawienie lub uzupełnienie w roboczej bazie danych:
• SPD — spełnienie przez punkt standardów dokładnościowych (ustalony, nieustalony)
• ISD — określenie położenia punktów względem osnowy (spełnia: dokładność 0,10 m, nie spełnia: pozostałe przypadki)
• STB — rodzaj stabilizacji punktu granicznego ,
• identyfikator ewidencyjny operatu,
• poprawienie zakresu opracowania zgodnie z treścią przyjętego operatu.
1.4. Aktualizacja bazy danych o poprawione lub uzupełnione atrybuty punktów granicznych oraz opracowań geodezyjnych dotyczących granic z obszaru Gminy Gardeja, Miasta Prabuty, Miasta Kwidzyna .

1.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Warunki Techniczne stanowiące załącznik nr 1 SWZ.

2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV):
72300000-8- usługi w zakresie danych

3. Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami).

4. Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji.

5. Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo.

6. Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.

- część nr 2- opisana jako Zadanie II [jednostka ewidencyjna: Miasto Kwidzyn].

4.5.3.) Główny kod CPV: 72300000-8 - Usługi w zakresie danych

4.5.5.) Wartość części: 139441,46 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168387,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168387,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168387,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEOPARTNER GEOMATICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366095333

7.3.3) Ulica: ul. Szczęśliwa 40C/47

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-176

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168387,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 168 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167526,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167526,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167526,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEOPARTNER GEOMATICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366095333

7.3.3) Ulica: ul. Szczęśliwa 40C/47

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-176

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167526,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 168 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dodatkowo, Zamawiający informuje, iż w związku z brakiem możliwości wskazania terminu wykonania zamówienia w tygodniach w niniejszym ogłoszeniu wskazano ilości dni będące iloczynem 24 tygodni x 7 dni.

W zawartej umowie Zamawiający posługuje się nomenklaturą tygodniową, tj. 24 tygodni od dnia podpisania umowy.
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi