Rewitalizacja skateparku w Hajnówce
Gmina Miejska Hajnówka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325626
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325626/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 14:39
- Lokalizacja
- Hajnówka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ac1b84d-6b61-4c45-aed2-5d9f7c8f58db
- Identyfikator
- 6030006341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325626 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja skateparku w Hajnówce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Hajnówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658999
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksego Zina 1
1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hajnowka@hajnowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hajnowka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13145901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja skateparku w Hajnówce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ac1b84d-6b61-4c45-aed2-5d9f7c8f58db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325626
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022060/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Rewitalizacja skateparku w Hajnówce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest dofinansowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytetu FEPD.05 Zrównoważony rozwój terytorialny, Działania FEPD.05.04 Lokalna kultura i turystyka2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255032
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Rewitalizacja skateparku w Hajnówce” polegających na budowie boiska do gry 3x3, remoncie nawierzchni boiska do gry w tenisa oraz budowie obiektów małej architektury przy skateparku miejskim w Hajnówce.
4.2. Szczegółowy zakres i sposób wykonania przedmiotu umowy obejmuje roboty wyszczególnione w dokumentacji projektowej, przedmiarach robót oraz szczegółowej specyfikacji technicznej (dalej: SST), które stanowią załącznik nr 6 do SWZ, w tym m. in.:
a) budowa boiska do gry 3x3 ,
b) budowa piłkochwytu przy boisku do gry 3x3 ,
c) remont nawierzchni boiska do tenisa ,
d) budowa piłkochwytu przy boisku do gry w tenisa,
e) budowa nawierzchni poliuretanowej pod ścianką wspinaczkową,
f) budowa obiektów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, leżaki, krzesło sędziowskie, stoły do gry w szachy, barierka do zjeżdżania na desce),
g) budowa utwardzenia terenu,
h) budowa ogrodzenia części terenu,
i) rozbiórka istniejącego boiska do koszykówki,
j) rozbiórka starego piłkochwytu wokół boiska do tenisa,
k) rozbiórka fragmentu utwardzenia,
l) demontaż zniszczonej barierki do zjeżdżania na desce,
m) odnowienie elewacji budynku sanitarno- szatniowego,
n) nasadzenia zieleni,
o) usunięcie karpiny po starym dębie,
p) dostawa bramek do piłki nożnej,
q) budowa monitoringu,
r) wymiana opraw oświetleniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1194465,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1452630,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1194465,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solid-Stet Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522601903
7.3.3) Ulica: Międzyparkowa 12A/6
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-346
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1194465,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |