Usługa demontażu hal namiotowych i ich ponownego montażu w miejscach docelowych

25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00325642
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00325642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-06 14:41
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-531131b5-91eb-44a7-bf49-a76c97a81cfb
Identyfikator
5423224755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi relokacji

Wykonawcy

1 przyznane

'REKORD HALE NAMIOTOWE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
347 253,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325642 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa demontażu hal namiotowych i ich ponownego montażu w miejscach docelowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.p

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa demontażu hal namiotowych i ich ponownego montażu w miejscach docelowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-531131b5-91eb-44a7-bf49-a76c97a81cfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033905/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Usługa demontażu hal namiotowych i ich ponownego montażu w miejscach docelowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294455

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 45/W1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa demontażu hal namiotowych i ich ponownego montażu w miejscach docelowych:
Zamówienie podstawowe
Demontaż 2 szt. hal namiotowych na terenie powiatu hajnowskiego, ponowny montaż na terenie powiatu białostockiego (hala nr 1) i hajnowskiego (hala nr 2)
Zamówienie opcjonalne
Demontaż i ponowny montaż do 2 szt. hal namiotowych na terenie województwa podlaskiego – w promieniu do 150 km od m. Białystok (dokładne lokalizacje obecnie nie są znane)
Usługa obejmuje:
demontaż wskazanej hali namiotowej – tj. rozbiórka konstrukcji na elementy, które po umieszczeniu w kontenerach stanowiących jej wyposażenie mogą zostać przewiezione na miejsce docelowe, przy czym po stronie ZAMAWIAJĄCEGO leżą nw. czynności:
a) wyniesienie i transport mienia ruchomego przynależnego do demontowanej hali namiotowej oraz jego ponowne ustawienie po przygotowaniu obiektu w miejscu docelowym
b) umieszczenie zdemontowanych elementów hali namiotowych w kontenerach, jak również załadunek, transport i rozładunek kontenerów w miejscu docelowym.
ponowny montaż hali namiotowej w miejscu docelowym – tj. posadowienie hali we wskazanym miejscu i przygotowanie jej do użytkowania – w tym dokonanie sprawdzenie działania zamontowanych w niej instalacji i ponownie zainstalowanego osprzętu/urządzeń przynależnych.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 98392000-7 - Usługi relokacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347253,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356616,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 347253,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992210873

7.3.3) Ulica: Kazimierza Wielkiego 1

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-077

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 347253,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15
2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi