Dostawa opon do pojazdów eksploatowanych do W-MOSG
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325675
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325675/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 14:46
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c4b6b46-3cb8-4027-8041-4cd729455567
- Identyfikator
- 7420007389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach
Wykonawcy
5 przyznanych
ALU-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 0
66 707 PLNALU-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 1
109 545 PLNALU-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 2
13 100 PLNMOTO BUDREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 3
10 430,4 PLNALU-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 4
14 735 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325675 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa opon do pojazdów eksploatowanych do W-MOSG
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510207605
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 750 32 48
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wmosg@strazgraniczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.strazgraniczna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wmosg.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa opon do pojazdów eksploatowanych do W-MOSG2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c4b6b46-3cb8-4027-8041-4cd729455567
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325675
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110159/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa opon do pojazdów eksploatowanych w W-MOSG
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256340
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 13/FI/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 457966,64 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 232112,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fabrycznie nowych opon do pojazdów eksploatowanych w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej w Kętrzynie na warunkach i zasadach określonych w umowie według cen przedstawionych w ofercie Wykonawcy, zgodnie z Zestawem nr 1 – dostawa nowych opon radialnych bezdętkowych do pojazdów osobowych w ilości 324 szt. Opony nie mogą być starsze niż 12 miesięcy w dniu dostawy do Zamawiającego oraz posiadać niezmienioną rzeźbę bieżnika w całym okresie obowiązywania umowy. Dodatkowo za każdą jedną dostarczoną przez Wykonawcę oponę Zamawiający przekaże Wykonawcy jedną zużytą oponę. Okres gwarancji liczony w dniu dostawy wynosi minimum 12 miesięcy. Maksymalny termin dostawy wynosi 5 dni roboczych, licząc od dnia przekazania przez Zamawiającego zamówienia.2. Opis przedmiotu zamówienia na Zestaw nr 1 stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34350000-5 - Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach
4.5.5.) Wartość części: 66882,71 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fabrycznie nowych opon do pojazdów eksploatowanych w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej w Kętrzynie na warunkach i zasadach określonych w umowie według cen przedstawionych w ofercie Wykonawcy, zgodnie z Zestawem nr 2 - dostawa nowych opon radialnych bezdętkowych do pojazdów terenowych w ilości 165 szt. Opony nie mogą być starsze niż 12 miesięcy w dniu dostawy do Zamawiającego oraz posiadać niezmienioną rzeźbę bieżnika w całym okresie obowiązywania umowy. Dodatkowo za każdą jedną dostarczoną przez Wykonawcę oponę Zamawiający przekaże Wykonawcy jedną zużytą oponę. Okres gwarancji liczony w dniu dostawy wynosi minimum 12 miesięcy. Maksymalny termin dostawy wynosi 5 dni roboczych, licząc od dnia przekazania przez Zamawiającego zamówienia.2. Opis przedmiotu zamówienia na Zestaw nr 2 stanowi załącznik nr 1b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34350000-5 - Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach
4.5.5.) Wartość części: 130124,25 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fabrycznie nowych opon do pojazdów eksploatowanych w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej w Kętrzynie na warunkach i zasadach określonych w umowie według cen przedstawionych w ofercie Wykonawcy, zgodnie z Zestawem nr 3 - dostawa nowych opon radialnych bezdętkowych do pojazdów dostawczych w ilości 40 szt. Opony nie mogą być starsze niż 12 miesięcy w dniu dostawy do Zamawiającego oraz posiadać niezmienioną rzeźbę bieżnika w całym okresie obowiązywania umowy. Dodatkowo za każdą jedną dostarczoną przez Wykonawcę oponę Zamawiający przekaże Wykonawcy jedną zużytą oponę. Okres gwarancji liczony w dniu dostawy wynosi minimum 12 miesięcy. Maksymalny termin dostawy wynosi 5 dni roboczych, licząc od dnia przekazania przez Zamawiającego zamówienia.2. Opis przedmiotu zamówienia na Zestaw nr 3 stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34350000-5 - Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach
4.5.5.) Wartość części: 13265,90 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fabrycznie nowych opon do pojazdów eksploatowanych w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej w Kętrzynie na warunkach i zasadach określonych w umowie według cen przedstawionych w ofercie Wykonawcy, zgodnie z Zestawem nr 4 - dostawa nowych opon radialnych bezdętkowych do pojazdów ATV w ilości 32 szt. Opony nie mogą być starsze niż 12 miesięcy w dniu dostawy do Zamawiającego oraz posiadać niezmienioną rzeźbę bieżnika w całym okresie obowiązywania umowy. Dodatkowo za każdą jedną dostarczoną przez Wykonawcę oponę Zamawiający przekaże Wykonawcy jedną zużytą oponę. Okres gwarancji liczony w dniu dostawy wynosi minimum 12 miesięcy. Maksymalny termin dostawy wynosi 5 dni roboczych, licząc od dnia przekazania przez Zamawiającego zamówienia.2. Opis przedmiotu zamówienia na Zestaw nr 4 stanowi załącznik nr 1d do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34350000-5 - Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach
4.5.5.) Wartość części: 12657,84 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fabrycznie nowych opon do pojazdów eksploatowanych w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej w Kętrzynie na warunkach i zasadach określonych w umowie według cen przedstawionych w ofercie Wykonawcy, zgodnie z Zestawem nr 5 - dostawa nowych opon motocyklowych w ilości 30 szt. Opony nie mogą być starsze niż 12 miesięcy w dniu dostawy do Zamawiającego oraz posiadać niezmienioną rzeźbę bieżnika w całym okresie obowiązywania umowy. Dodatkowo za każdą jedną dostarczoną przez Wykonawcę oponę Zamawiający przekaże Wykonawcy jedną zużytą oponę. Okres gwarancji liczony w dniu dostawy wynosi minimum 12 miesięcy. Maksymalny termin dostawy wynosi 5 dni roboczych, licząc od dnia przekazania przez Zamawiającego zamówienia.2. Opis przedmiotu zamówienia na Zestaw nr 5 stanowi załącznik nr 1e do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34350000-5 - Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach
4.5.5.) Wartość części: 9182,28 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66707,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85895,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66707,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALU-CAR Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672262621
7.3.3) Ulica: Batalionów Chłopskich 2
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66707,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94660,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 109545,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109545,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALU-CAR Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672262621
7.3.3) Ulica: Batalionów Chłopskich 2
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109545,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13234,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALU-CAR Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672262621
7.3.3) Ulica: Batalionów Chłopskich 2
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10430,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14824,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10430,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MOTO BUDREX Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540235790
7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 291
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-438
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10430,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14735,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16356,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14735,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALU-CAR Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672262621
7.3.3) Ulica: Batalionów Chłopskich 2
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14735,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia: umowy na zestaw 1, 2, 3, 4, 5 zostały zawarte na czas określony tj. od dnia 03.07.2026 r. do 31.12.2026 r., z terminem realizacji od dnia złożenia pierwszego zamówienia przez Zamawiającego w formie pisemnej.| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |