Wykonanie naprawy pokrycia dachu budynku biurowego przy ulicy gen. Józefa Bema 89/1 będącego siedzibą Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku.
Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325751
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325751/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 15:02
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3da9ab1a-50c9-4a60-a830-f4ca78b1e15f
- Identyfikator
- 2030000218
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325751 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie naprawy pokrycia dachu budynku biurowego przy ulicy gen. Józefa Bema 89/1 będącego siedzibą Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3da9ab1a-50c9-4a60-a830-f4ca78b1e15f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie naprawy pokrycia dachu budynku biurowego przy ulicy gen. Józefa Bema 89/1 będącego siedzibą Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3da9ab1a-50c9-4a60-a830-f4ca78b1e15f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325751
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040961/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont pokrycia dachowego w budynku Bema 89/1.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217873
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.26.3.19.2026.MT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 133237,52 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie naprawy pokrycia dachu budynku biurowego przy ulicy gen. Józefa Bema 89/1 będącego siedzibą Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku.
2. Wykaz czynności:
1) oczyszczenie powierzchni dachu z zanieczyszczeń (odchody ptasie, wrastający mech i porosty),
2) zmycie powierzchni dachu detergentem oraz osuszenie,
3) wykonanie gruntowania powierzchni preparatami bitumicznymi dyspersyjnymi,
4) wykonanie nowej powłoki z papy termozgrzewalnej jednowarstwowo z wywinięciem na obudowę kominów wentylacyjnych. Parametry papy: papa wierzchniego krycia, grubość min. 5,2 mm, typ osnowy włókna poliestrowe 250gr/m2, zerwanie wzdłużne 1000N/5 cm, zerwanie poprzeczne 800N/5 cm, wodoszczelność 200kPa.
Kolor posypki papy do uzgodnienia z zamawiającym,
5) kołkowanie zabezpieczające starej powierzchni pokrytej gontem bitumicznym,
6) w trakcie wykonywania prac należy przewidzieć czasowy demontaż oraz ponowny montaż instalacji odgromowej ułożonej na gumowych podkładkach systemowych oraz dostarczenie pomiarów potwierdzających sprawność instalacji,
7) ze względu na skomplikowany kształt dachu w trakcie remontu należy uwzględnić ustawianie rusztowania komunikacyjnego i montażowego oraz pracę podnośnika samochodowego,
8) inne roboty budowlane, których wykonanie jest konieczne dla zapewnienia prawidłowego wykonania w/w prac.
3. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ, tj.:
1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ),
2) dokumentacja projektowa: przedmiar robót,
oraz
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161628,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 322100,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161628,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FRB KF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 520840743
7.3.3) Ulica: 21C
7.3.4) Miejscowość: Kolonia Koplany
7.3.5) Kod pocztowy: 16-061
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 161628,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |