Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ul. Słowackiego (od ul. 25 Czerwca do wiaduktu) oraz ul. 25 Czerwca (od ul. Słowackiego do ul. Struga) w Radomiu
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325757
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325757/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 15:03
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c79188a-dd55-4210-8066-596a16ccfff9
- Identyfikator
- 9482486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325757 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ul. Słowackiego (od ul. 25 Czerwca
do wiaduktu) oraz ul. 25 Czerwca (od ul. Słowackiego do ul. Struga) w Radomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 365-46-52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c79188a-dd55-4210-8066-596a16ccfff91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami i komunikacją
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ul. Słowackiego (od ul. 25 Czerwcado wiaduktu) oraz ul. 25 Czerwca (od ul. Słowackiego do ul. Struga) w Radomiu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c79188a-dd55-4210-8066-596a16ccfff9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325757
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023956/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.36 Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ul. 25-go Czerwca na odc. od ul. Słowackiego do ul. Struga oraz ul. Słowackiego od wiaduktu do ul. 25-go Czerwca w Radomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242336
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.2603.48.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2681065 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu warstwy ścieralnej
ul. Słowackiego (od ul. 25 Czerwca do wiaduktu) oraz ul. 25 Czerwca
(od ul. Słowackiego do ul. Struga) w Radomiu.
Zamówienie obejmuje:
- roboty bitumiczne (frezowanie korekcyjne, skropienie podbudowy lepiszczem, wykonanie warstwy ścieralnej),
- roboty wykończeniowe (regulację studni kanału sanitarnego, zasuw sieci wodociągowych i gazowych),
- roboty brukarskie (ustawienie krawężnika i obrzeży, ułożenie chodnika),
- wykonanie warstwy podbudowy z betonu C 8/10,
- wykonanie podbudowy (wykonanie: koryta, wzmocnienie podłoża, rozłożenie kruszywa kamiennego).
Zakres zamówienia:
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego - 21100 m2,
- rozebranie krawężników / obrzeży betonowych - 605 mb,
- ustawienie krawężników / obrzeży betonowych - 605 mb,
- rozebranie chodników / zjazdów - 1080 m2,
- ułożenie chodników / zjazdów - 1080 m2,
- wykonanie podbudowy z mieszanki CBGM 0/11,2 klasa C1,5/2,0 - 3000 m2,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego - 3000 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3786784,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4332409,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3786784,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRAKT S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290962168
7.3.3) Ulica: Szczukowskie Górki 1
7.3.4) Miejscowość: Piekoszów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-065
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty przygotowawcze, brukarskie, wykończeniowe, oznakowanie i ubr
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3786784,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |