Wdrożenie i integracja z eKRN+ oraz z AP DILO na potrzeby Klinik, Oddziałów i Poradni Onkologicznych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00519743
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00519743/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-27 11:32
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d17d724b-d3af-42d3-944f-6f414a18d1f1
Identyfikator
7282246128
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Profesjonalne usługi komputeroweUsługi wdrażania oprogramowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00519743 z dnia 2024-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wdrożenie i integracja z eKRN+ oraz z AP DILO na potrzeby Klinik, Oddziałów i Poradni Onkologicznych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472147559

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pomorska 251

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-213

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.dopierala@csk.umed.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.csk.umed.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/csk_umed

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wdrożenie i integracja z eKRN+ oraz z AP DILO na potrzeby Klinik, Oddziałów i Poradni Onkologicznych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d17d724b-d3af-42d3-944f-6f414a18d1f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519743

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00212777/68/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Wdrożenie i integracja z eKRN+ oraz z AP DILO na potrzeby Klinik, Oddziałów i Poradni Onkologicznych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506935

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/130/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 144117,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 1- Wdrożenie i integracja z eKRN+ na potrzeby Klinik, Oddziałów i Poradni Onkologicznych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

4.5.3.) Główny kod CPV: 72590000-7 - Profesjonalne usługi komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 86371,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 2- Wdrożenie i integracja z AP DILO na potrzeby Klinik, Oddziałów i Poradni Onkologicznych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

4.5.3.) Główny kod CPV: 72590000-7 - Profesjonalne usługi komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 57746,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

2024-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi