Remont dróg gminnych w zakresie ułożenia płyt JUMBO
GMINA CHOCZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325763
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 15:05
- Lokalizacja
- Choczewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fa7cebd-5d5c-4e5e-aa16-ac39fffa251c
- Identyfikator
- 5882095694
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325763 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych w zakresie ułożenia płyt JUMBO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pierwszych Osadników 17
1.5.2.) Miejscowość: Choczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@choczewo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.choczewo.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9fa7cebd-5d5c-4e5e-aa16-ac39fffa251c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych w zakresie ułożenia płyt JUMBO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fa7cebd-5d5c-4e5e-aa16-ac39fffa251c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00617569/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa dróg gminnych płytami yomb
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250487
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIGKiOŚ.271.ZP.TP.06.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – droga gminna w m. Przebendowo (dz. nr 43/7 obr. Żelazno) o długości 210 mb. Zakres części 1 obejmuje ułożenie płyt drogowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 210 mb i szerokości 3,00 m (4 rzędy płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów na ciągu głównym, 2 zjazdach (po 5 płyt na każdy) i skrzyżowaniem. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z jednej strony korytkiem ściekowym betonowym trójkątnym, a z drugiej opornikiem drogowym betonowym – oba elementy należy ustawić na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach. Dodatkowo należy wykonać elementy określone w Przedmiarze robót – Rozdział nr 6 Roboty wykończeniowe.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych
4.5.5.) Wartość części: 263876,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – droga gminna w m. Łętowo (dz. nr 155/15 obr. Łętowo) o długości 47 mb. Zakres części 2 obejmuje ułożenie płyt drogowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 47 mb i szerokości 3,75 m (5 rzędów płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z dwóch stron krawężnikiem betonowym najazdowym, który należy ustawić na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach. Dodatkowo należy wykonać elementy określone w Przedmiarze robót – Rozdział nr 6 Roboty wykończeniowe.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych
4.5.5.) Wartość części: 101048,65 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III:- droga gminna w m. Osieki Lęborskie (dz. nr 17/41 obr. Kierzkowo) o długości 48 mb – droga do „Domu Seniora”. Zakres obejmuje ułożenie płyt drogowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 48 mb i szerokości 5,25 m (7 rzędów płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) oraz o długości 10 mb i szerokości 3,00 m na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów na ciągu głównym oraz dojeździe do działki nr 17/32. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z obu stron opornikiem drogowym betonowym, który należy ustawić na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach. Dodatkowo należy wykonać elementy określone w Przedmiarze robót – Rozdział nr 6 Roboty wykończeniowe.
- parking w m. Osieki Lęborskie (dz. nr 33/17 obr. Kierzkowo) o wymiarach
20,00 m x 5,00 m. – przy drodze do cmentarza. Zakres obejmuje ułożenie płyt drogowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 20,00 m i szerokości 5,00 m – 8 stanowisk na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów na ciągu głównym. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z zewnętrznej strony opornikiem drogowym betonowym na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach. Dodatkowo należy wykonać elementy określone w Przedmiarze robót – Rozdział nr 6 Roboty wykończeniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych
4.5.5.) Wartość części: 125598,28 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV – droga gminna w m. Kopalino – ul. Morska (dz. nr 127 obr. Kopalino) o długości 139 mb . Zakres części 4 obejmuje ułożenie płyt drogowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 99 mb i szerokości 4,50 m (6 rzędów płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) oraz na odcinku o długości 40 mb i szerokości 3,75 m (5 rzędów płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów na ciągu głównym. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z obu stron opornikiem drogowym betonowym, który należy ustawić na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach. Dodatkowo należy wykonać elementy określone w Przedmiarze robót – Rozdział nr 6 Roboty wykończeniowe.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych
4.5.5.) Wartość części: 214848,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183130,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242704,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183130,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 589 202 16 45
7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza
7.3.4) Miejscowość: Stężyca
7.3.5) Kod pocztowy: 83-322
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183130,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73920,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113880,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73920,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Słaowmir Dziobak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 588-12-64-781
7.3.3) Ulica: Bałtycka
7.3.4) Miejscowość: Lubiatowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-210
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73920,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106024,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182089,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106024,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 589 202 16 45
7.3.3) Ulica: Rzemieśnicza
7.3.4) Miejscowość: Stężyca
7.3.5) Kod pocztowy: 83-322
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106024,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164382,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214566,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164382,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 589 202 16 45
7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza
7.3.4) Miejscowość: Stężyca
7.3.5) Kod pocztowy: 83-322
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164382,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |