Modernizacja oświetlenia ulicznego w sołectwach zlokalizowanych na terenie gminy Teresin
GMINA TERESIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325771
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 15:06
- Lokalizacja
- Teresin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45e66ebe-703a-473d-82b5-e8f098112e76
- Identyfikator
- 8371695437
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325771 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia ulicznego w sołectwach zlokalizowanych na terenie gminy Teresin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TERESIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148532
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ZIELONA 20
1.5.2.) Miejscowość: Teresin
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-515
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 46 864 25 39
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@teresin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://josephine.proebiz.com/pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego w sołectwach zlokalizowanych na terenie gminy Teresin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45e66ebe-703a-473d-82b5-e8f098112e76
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015698/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Modernizacja oświetlenia ulicznego w sołectwach zlokalizowanych na terenie gminy Teresin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242264
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.042.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego w sołectwach: Budki Piaseckie, Granice, Granice – Osiedle, Izbiska, Lisice, Ludwików, Maszna, Nowa Piasecznica, Nowe Gnatowice, Nowe Paski, Paprotnia, Seroki - Wieś, Szymanów, Teresin, Topołowa, Witoldów, poprzez zakup i montaż 70 (siedemdziesięciu) ulicznych lamp solarnych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarach robót sporządzonych dla wykonania zakupu i montażu 1 (jednej) ulicznej lampy solarnej, którego zakres będzie miał zastosowanie do wykonania przedmiotu zamówienia określonego w ust. 1.
3. Wykonawca zobowiązuje się do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia i w umowie oraz zasadami wiedzy technicznej, zasadami należytej staranności oraz aktualnymi normami i obowiązującymi przepisami.
4. Pozostałe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Rozdziale 3 Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265876,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265876,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265876,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Petra Energia Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1182094532
7.3.3) Ulica: Sochaczewska
7.3.4) Miejscowość: Macierzysz
7.3.5) Kod pocztowy: 05-850
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265876,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |