ŚWIADCZENIE USŁUG GEODEZYJNYCH W GMINIE CIĘŻKOWICE W 2026r.
GMINA CIĘŻKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325815
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325815/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-06 15:21
- Lokalizacja
- Ciężkowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b56d485-aca4-474b-87ce-b171d2e35a4f
- Identyfikator
- 8731014848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325815 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG GEODEZYJNYCH W GMINIE CIĘŻKOWICE W 2026r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIĘŻKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661151
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tysiąclecia 19
1.5.2.) Miejscowość: Ciężkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-190
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146285840
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ciezkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugciezkowice
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ciezkowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ŚWIADCZENIE USŁUG GEODEZYJNYCH W GMINIE CIĘŻKOWICE W 2026r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b56d485-aca4-474b-87ce-b171d2e35a4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325815
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054484/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 ŚWIADCZENIE USŁUG GEODEZYJNYCH W GMINIE CIĘZKOWICE W 2025r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150650
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GI.271.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 230000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług geodezyjnych dla potrzeb związanych z bieżącą realizacją zadań związanych z gospodarowaniem nieruchomościami Gminy Ciężkowice.
2. Zakres zamówienia:
ZAKRES PODSTAOWY:
1) SPORZĄDZENIE MAP DO CELÓW PROJEKTOWYCH/POWYKONAWCZYCH.
Zamawiający przewiduje możliwość wykonania map powykonawczych inwestycji zrealizowanych na terenie Gminy Ciężkowice oraz map do celów projektowych pod wykonanie projektów budowalnych lub zgłoszeń w Starostwie Powiatowym w Tarnowie– 4 map,
2) SPORZĄDZENIE MAP Z PROJEKTEM PODZIAŁU NIERUCHOMOŚCI ((z ustawy o gospodarce nieruchomościami, rolnych) - 180 (działek) podziałów z wydzieleniem z 1 (jednej) działki do 4 (czterech) działek, w tym, w szczególności:
a. pozyskanie w Starostwie informacji z właściwych rejestrów jako załączniki do wniosku o wydanie decyzji,
b. pozyskanie w Starostwie kopii mapy zasadniczej jako podkład do wstępnego projektu podziału,
c. sporządzenie operatu z podziału nieruchomości,
d. sporządzenie wniosków o zaopiniowanie projektów podziału wraz z uzyskaniem podpisów przez Strony postępowania,
e. sporządzenie wniosków o wydanie decyzji zatwierdzających podział wraz z uzyskaniem podpisów przez Strony postępowania,
f. sporządzenie protokołu oraz szkicu z przyjęcia granic nieruchomości,
g. sporządzenie 7 egz. map z projektem podziału opatrzonych klauzulą ODGiK,
h. pozyskanie pozytywnego protokołu z weryfikacji ODGiK i przekazanie Zamawiającemu wraz ze skanem operatu.
3) AKTUALIZACJA EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW, INWENTARYZACJA DROGI (połączenie działek, aktualizacja użytku, weryfikacja i aktualizacja budynku) dla 60 (sześćdziesięciu działek) działek w tym, w szczególności:
a. pomiar terenowy pasa drogowego dla celów aktualizacji użytku dr,
b. sporządzenie operatu,
c. pozyskanie pozytywnego protokołu z weryfikacji ODGiK i przekazanie Zamawiającemu wraz ze skanem operatu.
4) SPORZĄDZENIE WYCIĄGÓW Z WYKAZU ZMIAN DANYCH EWIDENCYJNYCH I WYKAZÓW SYNCHRONIZACYJNYCH dla 38 działek w tym, w szczególności:
a. analiza zasobów archiwalnych ksiąg APG oraz ksiąg gruntowych LWH i innych dokumentów katastralnych w tym ZDB i UH,
b. pozyskanie pozytywnego protokołu z weryfikacji ODGiK i przekazanie Zamawiającemu wraz ze skanem operat
c. pozyskanie dokumentów opatrzonych klauzulą ODGiK:
- 1 wyciąg z wykazu zmian danych ewidencyjnych,
- 1 wykaz synchronizacyjny
5) MONITORING REPERÓW USYTUOWANYCH NA OCZEPACH PRZYRODNICZO-EDUKACYJNEJ ŚCIEŻKI W KORONACH DRZEW CIĘŻKOWICACH w tym w szczególności:
a. wykonanie 1 pomiaru kontrolnego na 217 reperach rozmieszczonych na oczepach z wykonaniem zestawienia pomiarów z wyliczeniem odchyłek przemieszczenia i wskazaniem wektorów przemieszczenia – zgodnie z treścią załącznika nr 1 do SWZ Szkic rozmieszczenia reperów, szkic przebiegu linii brzegowej, szkic do ustalenia granic.
6) USTALENIE LINII BRZEGOWEJ (Kąśna Dolna, Kipszna, Zborowice, Ciężkowice, Bogoniowice, Tursko) zgodnie z zakresem, okazanym na załączniku graficznym, czerwoną linią, niezależnie od liczby punktów niezbędnej do spełnienia wymogów procedury komunalizacyjnej działki drogowej w tym, w szczególności:
a. pozyskanie w Starostwie informacji z właściwych rejestrów jako załączniki do wniosku o wydanie decyzji,
b. pozyskanie w Starostwie kopii mapy zasadniczej jako podkład do wstępnego projektu podziału,
c. sporządzenie operatu z podziału nieruchomości,
d. sporządzenie wniosków o zaopiniowanie projektów podziału wraz z uzyskaniem podpisów przez Strony postępowania,
e. sporządzenie wniosków o wydanie decyzji zatwierdzających podział wraz z uzyskaniem podpisów przez Strony postępowania,
f. sporządzenie protokołu oraz szkicu z przyjęcia granic nieruchomości,
g. sporządzenie 7 egz. map z projektem podziału opatrzonych klauzulą ODGiK,
h. pozyskanie pozytywnego protokołu z weryfikacji ODGiK i przekazanie Zamawiającemu wraz ze skanem operatu.
7) INWENTARYZACJA NAWIERZCHNI DROGI (Kąśna Dolna, Pławna, Ostrusza, Tursko, Zborowice) Wykonanie inwentaryzacji nawierzchni drogi zgodnie z zakresem wskazanym na załączniku graficznym, obejmujący wskazany odcinek drogi, niezależnie od jego długości, w szczególności:
a. pozyskanie materiałów wyjściowych ze Starostwa Powiatowego (mapa zasadnicza, ewidencja gruntów i budynków) niezbędnych do opracowania,
b. wykonanie wizji terenowej wraz z pomiarem sytuacyjnym i wysokościowym pasa drogowego w zakresie niezbędnym do sporządzenia inwentaryzacji,
c. określenie rodzaju nawierzchni (np. bitumiczna, betonowa, żwirowa, gruntowa), jej szerokości oraz długości poszczególnych odcinków,
d. sporządzenie mapy z naniesionym zakresem inwentaryzacji oraz podziałem na rodzaje nawierzchni,
e. pozyskanie pozytywnego protokołu z weryfikacji ODGiK i przekazanie Zamawiającemu wraz ze skanem operatu
4.5.3.) Główny kod CPV: 71222200-2 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 288876,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288876,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 288876,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Geodezja-Projektowanie-Usługi Leszek Stępień
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381245209
7.3.3) Ulica: Węgierska 24
7.3.4) Miejscowość: Bobowa
7.3.5) Kod pocztowy: 38-350
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 288876,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |