DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00325828
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00325828/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-06 15:24
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b39ab07d-b9db-45b8-8f27-2bff03842c84
Identyfikator
9562288838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież branżowaOdzież różnaSpecjalna odzież roboczaCzapkiOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiObuwie ochronneRękawice roboczeOdzież nieprzemakalnaKurtkiSkarpetyKoszulkiOkulary przeciwsłoneczneKaskiOdzież medyczna

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MADA" KOSIEC I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 2
155 746,14 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325828 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340901725

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: OKÓLNA 37

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-103

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 12wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://12wog.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/12wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b39ab07d-b9db-45b8-8f27-2bff03842c84

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325828

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049903/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 DOSTAWA UBRAŃ ROBOCZYCH

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262886

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D/24/12WOG/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa odzieży roboczej kucharskiej

4.5.3.) Główny kod CPV: 18110000-3 - Odzież branżowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18230000-0 - Odzież różna

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

18443320-5 - Czapki

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 129924,29 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa obuwia roboczego

4.5.3.) Główny kod CPV: 18830000-6 - Obuwie ochronne

4.5.5.) Wartość części: 85390,29 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa odzieży roboczej i ochronnej

4.5.3.) Główny kod CPV: 18110000-3 - Odzież branżowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18230000-0 - Odzież różna

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

18141000-9 - Rękawice robocze

18221000-4 - Odzież nieprzemakalna

18223200-0 - Kurtki

18317000-4 - Skarpety

18331000-8 - Koszulki

18443320-5 - Czapki

33733000-7 - Okulary przeciwsłoneczne

18444200-5 - Kaski

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 209374,75 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa odzieży roboczej personelu medycznego

4.5.3.) Główny kod CPV: 18110000-3 - Odzież branżowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18230000-0 - Odzież różna

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

18141000-9 - Rękawice robocze

18221000-4 - Odzież nieprzemakalna

18223200-0 - Kurtki

18331000-8 - Koszulki

18443320-5 - Czapki

33199000-1 - Odzież medyczna

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 190889,05 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155746,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155746,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 155746,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MADA KOSIEC I WSPÓLNICY SP.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181625269

7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155746,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy