DOSTOSOWANIE I PRZEBUDOWA INFRASTRUKTURY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W ZSO NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIAŁEJ PODLASKIEJ”- WYMIANA STOLARKI DRZWIOWEJ WEWNĘTRZNEJ, MONTAŻ POSADZEK ANTYPOŚLIZGOWYCH

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00325877
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00325877/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-06 15:57
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2a821ab-fda3-4285-b840-e3c4fe8c0252
Identyfikator
5371684343
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieInstalowanie drzwiKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianPodłogi z tworzyw sztucznychWykładziny podłogoweRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

DAMIAN LEWCZUKBiała Podlaska, PL · lot 0
592 449,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325877 z dnia 2026-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DOSTOSOWANIE I PRZEBUDOWA INFRASTRUKTURY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W ZSO NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIAŁEJ PODLASKIEJ”- WYMIANA STOLARKI DRZWIOWEJ WEWNĘTRZNEJ, MONTAŻ POSADZEK ANTYPOŚLIZGOWYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030135981

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leszczynowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 342-69-51

1.5.8.) Numer faksu: 83 342-69-51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zso2bp@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp6.bialapodlaska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2a821ab-fda3-4285-b840-e3c4fe8c0252

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTOSOWANIE I PRZEBUDOWA INFRASTRUKTURY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W ZSO NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIAŁEJ PODLASKIEJ”- WYMIANA STOLARKI DRZWIOWEJ WEWNĘTRZNEJ, MONTAŻ POSADZEK ANTYPOŚLIZGOWYCH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2a821ab-fda3-4285-b840-e3c4fe8c0252

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325877

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045742/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie i przebudowa infrastruktury Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021- 2027 działania 7.2 „Infrastruktura edukacji ogólnej (typ projektu 1,2)”, Priorytetu VII Lepsza dostępność do sług społecznych i zdrowotnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244971

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP6.2911.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1480876,90 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 441755,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej, montaż posadzek antypoślizgowych w ramach projektu „Zmieniamy się dla was - dostosowanie i przebudowa infrastruktury Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskie” dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021- 2027.
2. Zamówienie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021- 2027 działania 7.2 „Infrastruktura edukacji ogólnej (typ projektu 1,2)”, Priorytetu VII Lepsza dostępność do sług społecznych i zdrowotnych.
3. Przedmiot zamówienia musi spełniać standardy określone w załączniku nr 2 do aktualnych Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027, w szczególności zawarte w części VI. Standard architektoniczny .
Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
(ogólne):
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne;
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian;
45442100-8 - Roboty malarskie
44112220-6 - Wykładziny z tworzyw sztucznych/PVC;
44112200-0 - Wykładziny podłogowe;
45421131-1 - Instalowanie drzwi;
45111300-1 – Roboty rozbiórkowe;
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) opis przedmiotu zamówienia.
2) przedmiar robót (UWAGA: Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje ryczałtową formę wynagrodzenia. Przy ryczałtowej formie wynagrodzenia, dołączony do dokumentacji projektowej przedmiar pełni jedynie funkcję pomocniczą i orientacyjną, a wykonawca zobowiązany jest do realizacji całokształtu prac wynikających z dokumentów zamówienia oraz dokumentacji projektowej za zaoferowaną w ofercie cenę ryczałtową wyliczoną na podstawie kalkulacji własnej).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 592449,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2166301,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 592449,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budexpol Damian Lewczuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372602821

7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 100

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 592449,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-14

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane