Dostawa służbowego pojazdu dostawczego typu furgon
Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Federalnej Niemiec z siedzibą w Berlinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325938
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-06 17:18
- Lokalizacja
- Berlin, DE
- Kraj zamawiającego
- DE
- ID przetargu
- ocds-148610-1102b978-3b92-437e-9be7-85ae805d1599
- Identyfikator
- DE_11000000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Lekkie samochody półciężarowe
Wykonawcy
1 przyznane
Mercedes-Benz AGBerlin, DE · lot 0
47 459,16 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325938 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa służbowego pojazdu dostawczego typu furgon
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Federalnej Niemiec z siedzibą w Berlinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: DE_11000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Unter den Linden 70-72
1.5.2.) Miejscowość: Berlin
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-117
1.5.5.) Kraj: Niemcy
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: DE300 - Berlin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: berlin.amb.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/niemcy
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Placówka zagraniczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa służbowego pojazdu dostawczego typu furgon2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1102b978-3b92-437e-9be7-85ae805d1599
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00128978/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa pojazdu służbowego typu furgon
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 140 000 euro dla dostaw lub usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.BERL.270.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 174237,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa służbowego pojazdu dostawczego typu furgon
4.5.3.) Główny kod CPV: 34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mercedes-Benz AG
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: DE321281763
7.3.3) Ulica: Seeburgerstr. 27
7.3.4) Miejscowość: Berlin
7.3.5) Kod pocztowy: 13581
7.3.7.) Kraj: Niemcy
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47459,16 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |