Budowa budynku handlowo-usługowego z toaletą publiczną.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325948
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325948/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 17:40
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93c12b09-46a5-47e5-b00c-367cd424bc97
- Identyfikator
- 7870023856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325948 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku handlowo-usługowego z toaletą publiczną.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630218518
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Staszica 41A
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgloszenie@pwik-oborniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pwik-oborniki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93c12b09-46a5-47e5-b00c-367cd424bc971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku handlowo-usługowego z toaletą publiczną.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93c12b09-46a5-47e5-b00c-367cd424bc97
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269053
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU.02.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku usługowego- handlowego z toaleta publiczną.
2. Na terenie objętym zamierzeniem projektuje się 1 budynek wolno-stojący, o wysokości 1 kondygnacji, bez podpiwniczenia. Obiekt składa się z dwóch brył tj. części usługowo-handlowej oraz toalety połączonych wizualnie wspólnym zadaszeniem tworzącym przestrzeń otwartą dla mieszkańców. Bryła nowoczesna w formie, wykończona za pomocą nowoczesnych materiałów jak okładziny lamelowe i płyty elewacyjne, z zastosowaniem dużych przeszkleń i przewieszonych zadaszeń. Budynek zaprojektowano w technologii modułowej w konstrukcji stalowej. Toaleta publiczna w formie gotowego niezależnego konstrukcyjnie modułu WC w technologii żelbetowej. W centralnym punkcie zadaszenia przewidziano otwór w dachu dla drzewa, zapewniającego bliskość natury oraz wrażenie wizualnego wtopienia obiektu w teren.
3. Charakterystyczne parametry techniczne budynku:
• kubatura: 340,2 m3
• powierzchnia zabudowy: 90 m2
• powierzchnia całkowita: 90 m2
• powierzchnia użytkowa:
lokal usługowo-handlowy: 30,65 m2
toaleta: 5,27 m2
łącznie: 35,92 m2
• wysokość budynku: 3,85 m
• długość budynku = szerokość elewacji frontowej: 18,5 m
• szerokość budynku: 6,0 m
• liczba kondygnacji: 1.
4. Przewidziano wykonanie instalacji:
1) instalacja elektryczna – obejmuje instalację oświetlenia zewnętrznego, instalacje oświetlenia wewnętrznego i instalację gniazd wtykowych, instalację połączeń wyrównawczych i ochronę przeciwprzepięciową oraz instalację odgromową,
2) instalacja wody zimnej – budynek będzie podłączony do miejskiej sieci wodociągowej, z niezależnym opomiarowaniem lokalu usługowo-handlowego i toalety publicznej,
3) instalacja wody ciepłej – ciepła woda użytkowa przygotowywana w miejscowym podgrzewaczu przepływowym,
4) instalacja kanalizacji sanitarnej – budynek będzie podłączony do zewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej,
5) instalacja wentylacji – w budynku zastosowana będzie wentylacja mechaniczna,
6) instalacja ogrzewcza – ogrzewanie w budynku realizowane będzie poprzez miejscowe jednostki powietrzne – pompy ciepła typu powietrze – powietrze
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
6. Dodatkowe uwagi zamawiającego: zakres zamówienia nie obejmuje wycinki drzew, wykonania zewnętrznych instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych z wprowadzeniem do budynku (zakres ten leży po stronie zamawiającego) oraz wpięcia do deszczówki (odprowadzenie wód opadowych i roztopowych następować będzie na własny teren).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1250000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1250000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1250000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAMAL-PAWILONY Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6060101363
7.3.3) Ulica: ul. Polna 3A
7.3.4) Miejscowość: Oborniki
7.3.5) Kod pocztowy: 64-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1250000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |