„Remont domu kultury w Kietrzu – etap I”
Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00325950
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325950/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-06 17:43
- Lokalizacja
- Kietrz, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-199a0135-1ae9-4432-bf48-6888de440e31
- Identyfikator
- 7481589687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325950 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont domu kultury w Kietrzu – etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 388441930
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Kietrz
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-130
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tkalniakietrz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: tkalniakietrz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont domu kultury w Kietrzu – etap I”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-199a0135-1ae9-4432-bf48-6888de440e31
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325950
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323289
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawą do wszczęcia postępowania w trybie negocjacji bez ogłoszenia jest art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy prawo zamówień publicznych oraz okoliczność faktyczna która zaistniała uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy prawo zamówień publicznych nie złożono ofert.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-83334ace-09df-4942-9287-f84ba079e8f4
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remont domu kultury w Kietrzu – etap I”
4
3.1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje niezbędny, kompleksowy remont sceny, komina scenicznego i zaplecza sceny CKiS „Tkalnia” w Kietrzu wraz z dostosowaniem dla osób ze szczególnymi potrzebami w tym niepełnosprawnościami. Prace obejmują zarówno remonty jak też zakup wyposażenia: wymianę podłogi scenicznej, naprawę i malowanie tynków komina scenicznego i garderób, remont garderób i łazienki z dostosowaniem jej dla niepełnosprawnych, wymianę drzwi, malowanie korytarza oraz montaż podjazdów i oznaczeń dla osób niedowidzących. Modernizacja zapewni bezpieczeństwo, zgodność z przepisami BHP i ppoż, przywróci pełną funkcjonalność sceny i stworzy nowoczesną przestrzeń dla rozwoju edukacji i animacji kulturalnej, amatorskiego ruchu artystycznego oraz imprez edukacyjnych, nawiązujących do tradycji, integracji i przeciwdziałania marginalizacji społecznej mieszkańców gminy Kietrz.
Zamówienie realizowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura domów kultury 2026
3.1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla niniejszego zadania znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia zwanym dalej OPZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 650244,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 650244,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 650244,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowe "BORBUD" sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6390005622
7.3.3) Ulica: Wodna 21
7.3.4) Miejscowość: Racibórz
7.3.5) Kod pocztowy: 47-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 650244,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
| 2026-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |