Sukcesywna dostawa produktów spożywczych mrożonych na potrzeby stołówki w Dobrzeniu Wielkim.

Prowod Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00326029
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00326029/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-07 05:10
Lokalizacja
Kup, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f46b4829-375f-4b5c-964d-89196816b82d
Identyfikator
7541000021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty głęboko mrożoneWarzywa mrożone

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN BĄKOpole, PL · lot 0
301 954,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326029 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa produktów spożywczych mrożonych na potrzeby stołówki w Dobrzeniu Wielkim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Prowod Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530944564

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 4

1.5.2.) Miejscowość: Kup

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-082

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774691181

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@prowod.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prowod.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309943

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Usługi w zakresie zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków, usługi komunalne, prowadzenie gminnej stołówki.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa produktów spożywczych mrożonych na potrzeby stołówki w Dobrzeniu Wielkim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f46b4829-375f-4b5c-964d-89196816b82d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326029

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257917

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/PROW/5/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów spożywczych mrożonych do obiektu gastronomicznego „Stołówka” mieszczącego się przy ul. Wspólnej 4, 46-081 Dobrzeń Wielki. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1A do SWZ – Specyfikacja asortymentowa, Załączniku nr 6 do SWZ – OPZ oraz Załączniku nr 7 do SWZ – wzorze umowy. Podane w Załączniku nr 1A ilości są wielkościami szacunkowymi i Zamawiający nie jest zobowiązany do zakupu produktów w tych ilościach.
2. Nieprawidłowe wypełnienie załącznika nr 1A do SWZ (np. pominięcie wyceny jakiejś pozycji, zaproponowanie produktów niezgodnych z wymaganiami Zamawiającego), skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
3. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto wynikającego z oferty Wykonawcy. Z tytułu niezrealizowania przez Zamawiającego części zamówienia Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia finansowe oraz prawne.
4. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia w miejsce wskazane przez przedstawiciela Zamawiającego realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego.
5. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15331170-9 - Warzywa mrożone

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 301954,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 301954,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 301954,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sebastian Bąk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543039151

7.3.3) Ulica: Jana Cybisa 25

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-533

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 301954,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy