Budowa ciągu pieszo- rowerowego na odcinku Kaczory- Równopole
MIASTO I GMINA KACZORY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00326104
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 07:51
- Lokalizacja
- Kaczory, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98d38eff-7e3d-45c1-8b53-a5841d16e264
- Identyfikator
- 7642630545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326104 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ciągu pieszo- rowerowego na odcinku Kaczory- Równopole
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA KACZORY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791193
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pilska 1
1.5.2.) Miejscowość: Kaczory
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-810
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672842371
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kaczory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.kaczory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.kaczory.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ciągu pieszo- rowerowego na odcinku Kaczory- Równopole2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98d38eff-7e3d-45c1-8b53-a5841d16e264
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201552
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 275438,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa ciągu pieszo- rowerowego na odcinku Kaczory- Równopole.
Stan istniejący terenu:
Projektowana inwestycja położona jest w miejscowości Kaczory na działkach ewidencyjnych nr: 925/1, 925/6, 925/3, 939 wzdłuż pasa drogowego drogi powiatowej nr 1179P działka ewidencyjna nr 87. W miejscu planowanej inwestycji występuje roślinność niska, trawiasta, krzewy oraz trzy drzewa kolidujące z planowaną inwestycją (usunięcie drzew kolidujących z planowaną inwestycją jest elementem odrębnego opracowania). Na działkach przewidzianych pod planowaną inwestycję występują elementy infrastruktury technicznej (sieci teletechniczne, linia elektroenergetyczna SN 15 kV, gazociąg gwD125) zgodnie z projektem zagospodarowania terenu.
Projektowane zagospodarowanie terenu:
Planuje się wykonanie ciągu pieszo- rowerowego o długości 262,73m oraz szerokości 2,5m. Nawierzchnię ciągu pieszo- rowerowego zaprojektowano z mieszanki bitumicznej. Obramowanie ścieżki zaprojektowano z obrzeży betonowych, ustawionych na ławie betonu C 12/15. Pobocza zaprojektowano jako gruntowe z humusowaniem i obsianiem nasionami traw.
Zestawienie powierzchni
- ciąg pieszo- rowerowy: 645 m2,
- Umocnienia z bruku kamiennego: 15,00 m2,
- Tereny biologicznie czynne: 853,00 m2,
Dane wyjściowe:
jezdnia:
- szer. ciągu pieszego- rowerowego – 2,50 m,
- szer. pobocza – 2 x0,50 m;
- spadek poprzeczny ścieżki rowerowej – 2%
- spadek poprzeczny gruntowych poboczy – 4%
- spadek podłużny – 0,72- 5,38 %
Projektowane parametry:
Jezdnia
Projektuje się nawierzchnię o długości 262,73 m i szerokości 2,50 m z mieszanki bitumicznej SMA 0/5 z obramowaniem betonowym obrzeżem.
Roboty ziemne
Roboty ziemne należy wykonać zgodnie z normą PN -S- 02205 : 1998 Drogi samochodowe. Roboty ziemne. Wymagania i badania. Przy wykonywaniu robót ręcznie i sprzętem zmechanizowanym należy zachować wymagania BHP.
Odwodnienie jezdni i przyległego terenu
Nawierzchnię projektowanego ciągu pieszo- rowerowego zaprojektowano uwzględniając szybkie odprowadzenie wody opadowej przy pomocy projektowanych spadków podłużnych i poprzecznych w istniejące pobocza gruntowe oraz przyległy teren w granicach działek inwestora. Planowana inwestycja nie ma negatywnego oddziaływania na warunki gruntowo- wodne przyległych działek.
Zieleń
W celu uzyskania natychmiastowej poprawy walorów estetycznych projektowanych elementów, planowane jest wykonanie zieleńców, które będą wykonane na poboczach gruntowych. Do zabudowania górnych warstw zieleńców należy przeznaczyć humus w wyniku jego usunięcia z miejsc projektowanych robót ziemnych. Po rozplantowaniu humusu należy te tereny obsiać dodatkowo trawą.
Kolizje
W miejscu planowanej inwestycji występują liczne elementy istniejącej infrastruktury technicznej. Przed rozpoczęciem robót należy wykonać próbne przekopy w celu określenia faktycznej lokalizacji istniejących sieci poziemnej infrastruktury technicznej. Przed rozpoczęciem robót należy zwrócić się do gestorów sieci w celu ustalenia lokalizacji wszystkich sieci- nie wyklucza się istnienia innych sieci niż wskazanych w projekcie zagospodarowania terenu. W razie konieczności przebudowy bądź zabezpieczenia istniejących sieci, prace te należy wykonać pod nadzorem gestorów sieci zgodnie z wydanymi przez nich warunkami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285068,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294932,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 285068,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASTA-BUD P.S.A
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642711338
7.3.3) Ulica: Podgórna 12
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.5) Kod pocztowy: 64-920
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
POL-DRÓG Piła sp. z o.o. : wykonanie robót bitumicznych
INSMONT PLUS Krzysztof Lehmann: wykonanie robót ziemnych i części robót brukarskich
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285068,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |