Wymiana poduszek dachu membranowego z wymianą osprzętu, przeglądem pozostałych poduszek oraz naprawą drobnych uszkodzeń i ubytków
Aquadrom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00326118
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-07 07:54
- Lokalizacja
- Ruda Śląska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33e34a30-e481-4e51-9210-4201074434fb
- Identyfikator
- 6412369031
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326118 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana poduszek dachu membranowego z wymianą osprzętu, przeglądem pozostałych poduszek oraz naprawą drobnych uszkodzeń i ubytków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Aquadrom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240309504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kłodnicka 95A
1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-706
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: malgorzata.koltun@aquadrom.pl
1.5.8.) Numer faksu: malgorzata.koltun@aquadrom.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.koltun@aquadrom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.aquadrom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33e34a30-e481-4e51-9210-4201074434fb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana poduszek dachu membranowego z wymianą osprzętu, przeglądem pozostałych poduszek oraz naprawą drobnych uszkodzeń i ubytków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33e34a30-e481-4e51-9210-4201074434fb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293963
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana poduszek ETFE P oraz I z wymianą osprzętu poduszki P z przeglądem pozostałych poduszek oraz naprawą drobnych uszkodzeń i ubytków w obiekcie Zamawiającego - Aquadrom w Rudzie Śląskiej, przy ul. Kłodnickiej 95A.
2. Zakres prac obejmuje wymianę poduszek ETFE P oraz I z wymianą osprzętu poduszki P
z przeglądem pozostałych poduszek (obejmującym sprawdzenie systemu uszczelnienia oraz sprawdzeniem wszystkich poduszek dachu membranowego oraz naprawą drobnych uszkodzeń i ubytków w obiekcie Zamawiającego o nazwie Aquadrom, w Rudzie Śląskiej, przy ul. Kłodnickiej 95A.
System został zaprojektowany, wykonany i zamontowany w 2012 roku przez firmą TAIYO. Zestawienie poduszek do wymiany:
• Poduszka I duży dach materiał ETFE 3-warstwowy o powierzchni 45 m2.
• Poduszka P mały dach materiał ETFE 3-warstwowy o powierzchni 45 m2.
System składa się z:
• dachu małego (4 poduszki)
• dachu dużego (10 poduszek),
• systemu nadmuchu powietrza z osuszaniem i automatyką.
Zakres prac obejmuje wymianę poduszek ETFE P oraz I z wymianą osprzętu poduszki P
i przeglądem pozostałych poduszek oraz naprawą drobnych uszkodzeń i ubytków.
Przegląd będzie wykonany bez otwierania poduszek (oględziny zewnętrzne elementów celem sprawdzenia, zidentyfikowania zużycia / erozji materiałów oraz zagrożeń dla bezpieczeństwa) w zakresie możliwym przy dostępnych miejscach.
Naprawa drobnych uszkodzeń – naprawy, które można wykonać bez wydłużenia głównego zakresu prac tzn. naprawa ubytków (uszkodzeń) powłok poduszek o długości do 30 mm. Wszystkie większe zauważone uszkodzenia wymagające naprawy powinny być zgłaszane do Zamawiającego w celu ustalenia potrzeby wykonania prac i wspólnym podjęciu decyzji o dalszym postępowaniu.
Zastosowany materiał do wymiany (naprawy) musi spełniać warunki techniczne oraz jakościowe takie jak produkty firmy Taiyo Europe GmbH z siedzibą w Salsburgu (Niemcy), z utrzymaniem gwarancji udzielonej dotychczas na elementy składowe, w tym urządzenia i komponenty, stanowiące jego integralną część, jak również w sposób pozwalający na udzielenie / objęcie gwarancją systemu / instalacji w przypadku wykonania dalszych prac modernizacyjnych.
Zastosowany materiał do wymiany (naprawy) musi spełniać warunki techniczne oraz jakościowe takie jak materiał firmy Taiyo, z utrzymaniem gwarancji na cały system.
Poduszki ETFE (3 warstwy):
a. Warstwa zewnętrzna, 250 μm, przeźroczysta i zadrukowana
b. Warstwa środkowa 100 μm przeźroczysta
c. Warstwa wewnętrzna 250 μm przeźroczysta
Zakres prac wymiana poduszki I:
1. Montaż tymczasowego systemu podparcia poduszki ETFE
2. Demontaż górnego profilu aluminiowego.
3. Demontaż górnej uszczelki EPDM.
4. Rozłączenie poduszki.
5. Rozłączenie głównego profilu aluminiowego.
6. Wymiana poduszki.
7. Montaż profilu
8. Prace wykończeniowe
9. Kontrola dachu dużego, wraz z drobnymi naprawami pozostałych (naprawy pozostałych poduszek za pomocą taśmy ETFE), odbiory.
Zakres prac wymiana poduszki P z osprzętem:
1. Montaż tymczasowego systemu podparcia poduszkI ETFE.
2. Demontaż górnego profilu aluminiowego.
3. Demontaż górnej uszczelki EPDM.
4. Rozłączenie poduszki.
5. Rozłączenie głównego profilu aluminiowego.
6. Demontaż śrub młotkowych.
7. Usunięcie zużytych przekładek i uszczelek podkładkowych.
8. Czyszczenie rynien.
9. Montaż nowych przekładek.
10. Montaż nowych uszczelek podkładkowych.
11. Montaż nowych śrub młotkowych.
12. Połączenie głównego profilu aluminiowego.
13. Montaż nowej poduszki ETFE.
14. Montaż górnej uszczelki EPDM.
15. Montaż górnego profilu aluminiowego przy użyciu nowych ocynkowanych śrub z łbem sześciokątnym (HDG).
16. Kontrola dachu małego, wraz z drobnymi naprawami pozostałych (naprawy pozostałych poduszek za pomocą taśmy ETFE).
Zamówienie należy wykonać w czasie przerwy technologicznej obiektu Aquadrom w Rudzie Śląskiej. Termin wykonania: od 01.09.2026r. do 13.09.2026r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty - jedyna złożona oferta została wycofana przez Wykonawcę po terminie składania ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 272386,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272386,00 PLN
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |