TABLICE INTERAKTYWNE W RAMACH ZADANIA PN. „BUDOWA MAŁEJ INFRASTRUKTURY PRZY ŚCIEŻCE W KORONACH DRZEW W CIĘŻKOWICACH
GMINA CIĘŻKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00326146
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326146/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 08:03
- Lokalizacja
- Ciężkowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbcfc5f7-5284-4344-b0dd-95878a997859
- Identyfikator
- 8731014848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326146 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TABLICE INTERAKTYWNE W RAMACH ZADANIA PN. „BUDOWA MAŁEJ INFRASTRUKTURY PRZY ŚCIEŻCE W KORONACH DRZEW
W CIĘŻKOWICACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIĘŻKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661151
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tysiąclecia 19
1.5.2.) Miejscowość: Ciężkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-190
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146285840
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ciezkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugciezkowice
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ciezkowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
TABLICE INTERAKTYWNE W RAMACH ZADANIA PN. „BUDOWA MAŁEJ INFRASTRUKTURY PRZY ŚCIEŻCE W KORONACH DRZEWW CIĘŻKOWICACH
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbcfc5f7-5284-4344-b0dd-95878a997859
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054484/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa małej infrastruktury przy Ścieżce w Koronach Drzew w Ciężkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane w ramach projektu pod nazwą Rozwój oferty turystycznej Aglomeracji Tarnowskiej w oparciu o markę EnoTarnowskie (numer FEMP.07.02-IZ.00-0023/25) realizowanego w ramach Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: FEMP.07 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych, Działanie: FEMP.07.02 ZIT - Wsparcie oddolnych inicjatyw na obszarach miejskich,2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246174
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GI.271.45.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 169600,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, montaż i uruchomienie interaktywnych tablic/urządzeń edukacyjnych oraz elementów małej architektury w ramach zadania pn. „BUDOWA MAŁEJ INFRASTRUKTURY PRZY ŚCIEŻCE W KORONACH DRZEW W CIĘŻKOWICACH” obejmujących:
1) Wykonanie interaktywnych urządzeń/tablic edukacyjnych:
a) opracowanie koncepcji stanowisk edukacyjnych, zawierającej wizualizację, zestawienie kolorów, propozycję wzornictwa elementów, metody i sposoby interakcji, rozplanowanie treści edukacyjnych i sposobu ich prezentacji zgodnie z wymogami zawartymi w załączniku nr 1 do SWZ ,
b) zaprojektowanie wszystkich stanowisk i eksponatów, w tym zaprojektowanie wyglądu i rozmiarów stanowisk, metod i sposobów interakcji, przygotowanie ich wizualizacji i projektów technicznych zawierających niezbędne dane do prawidłowego ich wykonania oraz montażu wraz z systemem mocowania, opracowanie projektu wykonawczego mechanizmów interaktywnych oraz sposobu interakcji zgodnie z wymogami zawartymi w załączniku nr 1 do SWZ,
c) opracowanie graficzne i wykonanie informacji merytorycznej zgodnie z wymogami Zamawiającego oraz zgodnie z identyfikacją wizualną Ścieżki w Koronach Drzew w Ciężkowicach,
d) opracowanie dokumentacji technicznej dla każdego ze stanowisk w wersji elektronicznej w formacie pdf oraz w wersji papierowej w szczególności wykonanie rysunków warsztatowych poszczególnych interaktywnych urządzeń/tablic edukacyjnych uwzględniających wymagane dokumentacją postępowania treści edukacyjne oraz wytyczne szczegółowo opisane w załączniku nr 1 do SWZ.
e) wykonanie interaktywnych urządzeń edukacyjnych oraz elementów małej architektury,
f) montaż urządzeń/tablic na ścieżce w koronach drzew zgodnie z opracowaną przez Wykonawcę metodą potwierdzoną pozytywną opinią osoby posiadającej uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
2) Drobne towarzyszące prace budowlano-montażowe niezbędne do uruchomienia interaktywnych tablic/urządzeń edukacyjnych oraz elementów małej architektury, jeżeli nastąpi taka konieczność.
3) Zakup wartości niematerialnych i prawnych do utworów wykorzystywanych w treściach edukacyjnych tablic i urządzeń interaktywnych, zgodnie z projektem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4) Opracowanie i przekazanie Zamawiającemu instrukcji pozwalających na zapewnienie utrzymania urządzeń w pełnej sprawności technicznej, w zakresie niezbędnym dla ich publicznego udostępniania.
5) Przekazanie Zamawiającemu przedmiotu zamówienia w stanie gotowym do jej publicznego udostępnienia.
Warunkiem rozpoczęcia wykonani i montażu stanowisk jest zatwierdzenie przez Zamawiającego rozwiązań określonych we wskazanych wyżej dokumentach.
6) Wykonawca będzie zobowiązany do przeprowadzenie szkolenia dla osób wskazanych przez Zamawiającego w celu przekazania wiedzy niezbędnej do prawidłowej obsługi i konserwacji urządzeń.
7) Wykonawca będzie zobowiązany do opracowania dokumentacji powykonawczej obejmującej w szczególności: opis zainstalowanego wyposażenia i urządzeń, stosowne rzuty i przekroje, schematy instalacji oraz wskazanie sposobów i miejsc kotwienia. Zamawiający wymaga dostarczenia dokumentacji w formie wydruku jednego egzemplarza oraz w wersji elektronicznej (edytowalny pdf lub za zgodą Zamawiającego inny format). Ponadto Wykonawca zobowiązany będzie do przekazania Zamawiającemu wersji elektronicznej wydruków, podpisów i opisów (w formie umożliwiającej ich ponowny wydruk).
2. Szczegółowy opis robót zawierają:
a) Załącznik nr 1 do SWZ Projekt budowalny,
b) Załącznik nr 2 do SWZ STWIORB:
c) Załącznik nr 3 do SWZ Przedmiar robót.
3. Do wykonania robót należy użyć wyłącznie materiałów posiadających wymagane atesty
i certyfikaty, które będą wymagane do przedstawienia Zamawiającemu przy odbiorze końcowym robót. Przy doborze materiałów należy kierować się wymaganiami sprecyzowanymi w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
4. UWAGA: W uzasadnionych ekonomicznie i technologicznie przypadkach, wyłącznie za zgodą Zamawiającego - na etapie realizacji zamówienia – w przypadku ukazania się na rynku materiałów nowocześniejszych, o lepszych właściwościach i parametrach, Zamawiający dopuszcza możliwość ich zastosowania w zamian za materiały zaproponowane w ofercie.
Jednak zmiana ta nie może wpływać na zwiększenie ceny realizacji zamówienia, przyjętej przez Zamawiającego w wyniku rozstrzygnięcia przetargu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
34999400-0 - Modele w skali
39171000-1 - Witryny wystawowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIGNUM PROJECT sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762461777
7.3.3) Ulica: Ciepłownicza 20
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-574
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3,5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |