„Dostawa leków dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00326330
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326330/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-07 08:56
- Lokalizacja
- Andrychów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bcdcaaad-dc10-4997-a81b-eb662602c38b
- Identyfikator
- 5512123091
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
7 przyznanych
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
294 070,29 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 1
305 334,63 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 2
21 083,82 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 3
3452,11 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 4
48 641,8 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 5
9072 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 6
39 092,38 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326330 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa leków dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jarosława Dąbrowskiego 19
1.5.2.) Miejscowość: Andrychów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-120
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: imastykarz@szpital.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.info.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
Postępowanie jest prowadzone na platformie zakupowej Zamawiającego dostępnej pod linkiem: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_andrychow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa leków dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcdcaaad-dc10-4997-a81b-eb662602c38b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057356/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa leków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264655
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP/260/9/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 759247,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków internistycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego wAndrychowie przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy, przy czym realizacja dostaw począwszy od dnia 22.06.2026 r.
Wykonawca zobowiązuje się dostarczać zamówiony towar do siedziby Zamawiającego w godzinach 08.00 – 13.00 od
poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w terminie 1 dnia roboczego od złożenia (w formie
telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego a także w ramach dostawy Wykonawca zobowiązuje
się do wnoszenia zamówionego towaru do pomieszczenia apteki szpitalnej (I piętro) lub innego miejsca wskazanego przez Zamawiającego, w jego siedzibie.
W przypadku leków zamawianych na „cito”, dostawy będą realizowane codziennie, maksymalnie do 10 godzin od złożenia (w formie telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego i będą dostarczane na oddział szpitalny lub izbę przyjęć, w przedziale godzinowym wskazanym przez osobę składającą zamówienie. Zamawiający deklaruje minimalną wartość realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 40%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 338470,31 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków psychotropowych dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznegow Andrychowie przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy, przy czym realizacja dostaw począwszy od dnia 22.06.2026. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać zamówiony towar do siedziby Zamawiającego w godzinach 08.00 – 13.00 od
poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w terminie 1 dnia roboczego od złożenia (w formie telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego a także w ramach dostawy Wykonawca zobowiązuje się do wnoszenia zamówionego towaru do pomieszczenia apteki szpitalnej (I piętro) lub innego miejsca wskazanego przez Zamawiającego, w jego siedzibie.
W przypadku leków zamawianych na „cito”, dostawy będą realizowane codziennie, maksymalnie do 10 godzin od złożenia (w
formie telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego i będą dostarczane na oddział szpitalny lub izbę
przyjęć, w przedziale godzinowym wskazanym przez osobę składającą zamówienie.
Zamawiający deklaruje minimalną wartość realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 40%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 353345,91 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków acidum valproicum + natrii valproas dla Wojewódzkiego SzpitalaPsychiatrycznego w Andrychowie przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy, przy czym realizacja dostaw począwszy
od dnia 26.06.2026 r.
Wykonawca zobowiązuje się dostarczać zamówiony towar do siedziby Zamawiającego w godzinach 08.00 – 13.00 od
poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w terminie 1 dnia roboczego od złożenia (w formie
telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego a także w ramach dostawy Wykonawca zobowiązuje
się do wnoszenia zamówionego towaru do pomieszczenia apteki szpitalnej (I piętro) lub innego miejsca wskazanego przez
Zamawiającego, w jego siedzibie. W przypadku leków zamawianych na „cito”, dostawy będą realizowane codziennie, maksymalnie do 10 godzin od złożenia (w formie telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego i będą dostarczane na oddział szpitalny lub izbę
przyjęć, w przedziale godzinowym wskazanym przez osobę składającą zamówienie.
Zamawiający deklaruje minimalną wartość realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 40%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 21216,98 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leku abilify maintena dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego wAndrychowie przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy, przy czym realizacja dostaw począwszy od dnia 22.06.2026 r.
Wykonawca zobowiązuje się dostarczać zamówiony towar do siedziby Zamawiającego w godzinach 08.00 – 13.00 od
poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w terminie 1 dnia roboczego od złożenia (w formie
telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego a także w ramach dostawy Wykonawca zobowiązuje
się do wnoszenia zamówionego towaru do pomieszczenia apteki szpitalnej (I piętro) lub innego miejsca wskazanego przez
Zamawiającego, w jego siedzibie.
W przypadku leków zamawianych na „cito”, dostawy będą realizowane codziennie, maksymalnie do 10 godzin od złożenia (w
formie telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego i będą dostarczane na oddział szpitalny lub izbę
przyjęć, w przedziale godzinowym wskazanym przez osobę składającą zamówienie.
Zamawiający deklaruje minimalną wartość realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 40%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 3516,05 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leku paliperydonum dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego wAndrychowie przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy, przy czym realizacja dostaw począwszy od dnia 22.06.2026 r.
Wykonawca zobowiązuje się dostarczać zamówiony towar do siedziby Zamawiającego w godzinach 08.00 – 13.00 od
poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w terminie 1 dnia roboczego od złożenia (w formie
telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego a także w ramach dostawy Wykonawca zobowiązuje
się do wnoszenia zamówionego towaru do pomieszczenia apteki szpitalnej (I piętro) lub innego miejsca wskazanego przez
Zamawiającego, w jego siedzibie.
W przypadku leków zamawianych na „cito”, dostawy będą realizowane codziennie, maksymalnie do 10 godzin od złożenia (w
formie telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego i będą dostarczane na oddział szpitalny lub izbę
przyjęć, w przedziale godzinowym wskazanym przez osobę składającą zamówienie.
Zamawiający deklaruje minimalną wartość realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 40%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 56058,48 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leku lorazepamum dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego wAndrychowie przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy, przy czym realizacja dostaw począwszy od dnia 22.06.2026 r.
Wykonawca zobowiązuje się dostarczać zamówiony towar do siedziby Zamawiającego w godzinach 08.00 – 13.00 od
poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w terminie 1 dnia roboczego od złożenia (w formie
telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego a także w ramach dostawy Wykonawca zobowiązuje
się do wnoszenia zamówionego towaru do pomieszczenia apteki szpitalnej (I piętro) lub innego miejsca wskazanego przez
Zamawiającego, w jego siedzibie.
W przypadku leków zamawianych na „cito”, dostawy będą realizowane codziennie, maksymalnie do 10 godzin od złożenia (w
formie telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego i będą dostarczane na oddział szpitalny lub izbę
przyjęć, w przedziale godzinowym wskazanym przez osobę składającą zamówienie.
Zamawiający deklaruje minimalną wartość realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 40%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 7983,36 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych dla Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego wAndrychowie przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy, przy czym realizacja dostaw począwszy od dnia 22.06.2026 r.
Wykonawca zobowiązuje się dostarczać zamówiony towar do siedziby Zamawiającego w godzinach 08.00 – 13.00 od
poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w terminie 1 dnia roboczego od złożenia (w formie
telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego a także w ramach dostawy Wykonawca zobowiązuje
się do wnoszenia zamówionego towaru do pomieszczenia apteki szpitalnej (I piętro) lub innego miejsca wskazanego przez
Zamawiającego, w jego siedzibie.
W przypadku leków zamawianych na „cito”, dostawy będą realizowane codziennie, maksymalnie do 10 godzin od złożenia (w
formie telefonicznej bądź elektronicznej) zamówienia przez Zamawiającego i będą dostarczane na oddział szpitalny lub izbę
przyjęć, w przedziale godzinowym wskazanym przez osobę składającą zamówienie.
Zamawiający deklaruje minimalną wartość realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 40% .
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 39387,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276244,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294070,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294070,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340125442
7.3.3) Ulica: Pułaskiego
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-273
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294070,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-29Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 305334,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 321701,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 305334,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340125442
7.3.3) Ulica: Pułaskiego
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-273
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 305334,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-22Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21083,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21216,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21083,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340125442
7.3.3) Ulica: Pułaskiego
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-273
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21083,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-26 do 2027-06-25Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3452,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3452,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3452,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASCLEPIOS S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6481008230
7.3.3) Ulica: Hubska
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-502
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3452,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-22Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48641,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50636,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48641,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Farmacol- Logistyka” Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252409576
7.3.3) Ulica: Szopienicka
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-431
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48641,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-22Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9072,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9429,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9072,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Farmacol- Logistyka” Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252409576
7.3.3) Ulica: Szopienicka
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-431
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9072,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-22Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39092,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46313,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39092,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340125442
7.3.3) Ulica: Pułaskiego
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-273
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39092,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-22| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |