Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Jedlicze A ul. Podrzeczna (od drogi powiatowej Nr 5167E do ul. Jedlinowej)

Gmina Zgierz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00326366
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00326366/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 09:06
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0bc32dc2-0e80-4b79-92e8-6edebceae41e
Identyfikator
7322011556
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

WŁODAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPorszewice, PL · lot 0
387 985 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326366 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Jedlicze A ul. Podrzeczna (od drogi powiatowej Nr 5167E do ul. Jedlinowej)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zgierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057840

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łęczycka

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminazgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/pn/gminazgierz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Jedlicze A ul. Podrzeczna (od drogi powiatowej Nr 5167E do ul. Jedlinowej)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bc32dc2-0e80-4b79-92e8-6edebceae41e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326366

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047130/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Jedlicze A ul. Podrzeczna (od drogi powiatowej Nr 5167 E do ul. Jedlinowej)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205544

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Jedlicze A ul. Podrzeczna (od drogi powiatowej Nr 5167E do ul. Jedlinowej)”. Przebudową objęty jest odcinek drogi o długości ca’ 273,63 m.

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1. Tymczasową organizację ruchu
2. Drogę wewnętrzną na długości 100 m + 137,63 m, w tym:
2.1 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych
2.2 Wycinkę krzewów
2.3 Rozbiórki elementów dróg
2.4 Zabezpieczenie podziemnych linii elektroenergetycznych
2.5 Zabezpieczenie podziemnych linii teletechnicznych
2.6 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
2.7 Stabilizację gruntu
2.8 Podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
2.9 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych
2.10 Nawierzchnię z betonu asfaltowego
2.11 Regulację urządzeń infrastruktury podziemnej
2.12 Pobocza
2.13 Inwentaryzację geodezyjną.
3. Drogę wewnętrzną na długości 36 m, w tym:
3.1 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych
3.2 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
3.3 Stabilizację gruntu
3.4 Podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
3.5 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych
3.6 Nawierzchnię z betonu asfaltowego
3.7 Pobocza
3.8 Inwentaryzację geodezyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 361417,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 508452,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387985,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WŁODAN Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 731-10-06-586

7.3.3) Ulica: Porszewice 31

7.3.4) Miejscowość: Porszewice

7.3.5) Kod pocztowy: 95-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387985,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane