Usługa kompleksowej przeprowadzki obejmującej transport ksiąg wieczystych z siedziby Sądu przy Al. Solidarności 58 oraz ul. Schillera 10 do budynku Sądu przy ul. Elektronowej 2B.
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00326376
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326376/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-07 09:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2c65a49-0b96-47df-a2b9-3114380c1523
- Identyfikator
- 5271402687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Pakowanie i podobne usługi
Wykonawcy
1 przyznane
DOROTA BAKOWICZBędzino, PL · lot 0
114 200 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326376 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowej przeprowadzki obejmującej transport ksiąg wieczystych z siedziby Sądu przy Al. Solidarności 58 oraz ul. Schillera 10 do budynku Sądu przy ul. Elektronowej 2B.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001256049
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 51A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-873
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mokotow.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mokotow.sr.gov.pl/index.php?p=m&idg=m2,245,246
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b2c65a49-0b96-47df-a2b9-3114380c15231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa kompleksowej przeprowadzki obejmującej transport ksiąg wieczystych z siedziby Sądu przy Al. Solidarności 58 oraz ul. Schillera 10 do budynku Sądu przy ul. Elektronowej 2B.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2c65a49-0b96-47df-a2b9-3114380c1523
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326376
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109562/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Usługa kompleksowej przeprowadzki zasobów akt ksiąg wieczystych z lokalizacji Sądu Rejonowego dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie przy Al. Solidarności 58 do lokalizacji przy ul. Elektronowej 2B
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240634
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.261.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 179000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej przeprowadzki zasobów archiwalnych oraz akt bieżących z siedziby Sądu przy Al. Solidarności 58 do budynku przy ul. Elektronowej 2B. Usługa obejmuje pakowanie, załadunek, transport oraz rozładunek i ułożenie dokumentacji we wskazanych pomieszczeniach/regałach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79920000-9 - Pakowanie i podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239559,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.T.U. BAKTRANS Dorota Bakowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368855564
7.3.3) Ulica: Młynarska 8/12
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-194
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |