Transport i utylizacja odpadów niebezpiecznych z miejsca w Kończycach Wielkich i z miejsca w Zamarskach, gmina Hażlach

Gmina Hażlach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00326418
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00326418/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-07 09:16
Lokalizacja
Hażlach, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-900e1e6d-9d9e-4b0c-95a5-cbc7c7195ebe
Identyfikator
5482404973
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsuwanie i obróbka odpadówUsługi transportu odpadówUsługi usuwania odpadów toksycznych, z wyjątkiem odpadów radioaktywnych i zanieczyszczonej gleby

Wykonawcy

2 przyznane

RAF EKOLOGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJedlicze, PL · lot 0
80 676 PLN
RAF EKOLOGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJedlicze, PL · lot 1
770 904 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326418 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Transport i utylizacja odpadów niebezpiecznych z miejsca w Kończycach Wielkich i z miejsca w Zamarskach, gmina Hażlach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hażlach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182479

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 57

1.5.2.) Miejscowość: Hażlach

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-419

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@hazlach.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hazlach.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/hazlach

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Transport i utylizacja odpadów niebezpiecznych z miejsca w Kończycach Wielkich i z miejsca w Zamarskach, gmina Hażlach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-900e1e6d-9d9e-4b0c-95a5-cbc7c7195ebe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326418

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022065/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.2 Transport i utylizacja odpadów niebezpiecznych z sołectwa Zamarski i Kończyce Wielkie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264653

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.4.2026.K

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usunięcie wszystkich Odpadów niebezpiecznych nielegalnie zgromadzonych i magazynowanych na terenie działki nr 836/7 położonej w Kończycach Wielkich umieszczonych w różnego rodzaju pojemnikach (w tym w beczkach o różnych pojemnościach, „mauzerach” itp.), tj.: zgromadzonych w ilości ok. 20 beczkach stalowych o pojemności szacunkowej 200l, w 44 pojemnikach o pojemności szacunkowej 50l oraz w 50 pojemnikach o różnej pojemności szacunkowej od 20l do 30l – wszystko na naczepie samochodu ciężarowego o nr rejestracyjnym SG 6581P, zaparkowanej na drodze powiatowej nr 2616 S. Szacowana ilość Odpadów wynosi ok. 9 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu dla części I został określony w załączniku nr 9 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90523000-9 - Usługi usuwania odpadów toksycznych, z wyjątkiem odpadów radioaktywnych i zanieczyszczonej gleby

4.5.5.) Wartość części: 77400 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usunięcie wszystkich Odpadów niebezpiecznych nielegalnie zgromadzonych i magazynowanych na terenie działki nr 1609/12 położonej w Zamarskach, umieszczonych w różnego rodzaju pojemnikach (w tym w beczkach o różnych pojemnościach, mauzerach itp.), tj.:
• zgromadzonych w ilości ok. 19 pojemników typu „mauzer” o pojemności szacunkowej 1000l i ok. 209 beczek o pojemności szacunkowej 200l zgromadzonych w hali magazynowej i na otwartej przestrzeni przed halą magazynową,
• zgromadzonych w ilości ok. 15 pojemników typu „mauzer” o pojemności szacunkowej 1000l, 18 beczek o pojemności szacunkowej 200l i 6 palet z pojemnikami o różnej pojemności na naczepie samochodowej o nr rejestracyjnym SCI 5269P stojącej na terenie w/w działki.
Łączna szacowana ilość Odpadów j.w. wynosi ok. 86 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu dla części II został określony w załączniku nr 10 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 8a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90523000-9 - Usługi usuwania odpadów toksycznych, z wyjątkiem odpadów radioaktywnych i zanieczyszczonej gleby

4.5.5.) Wartość części: 739600,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80676 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80676 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80676 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "RAF-EKOLOGIA" Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 370484149

7.3.4) Miejscowość: Jedlicze

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80676 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 770904,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 770904,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 770904,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "RAF-EKOLOGIA" Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 370484149

7.3.4) Miejscowość: Jedlicze

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 770904,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi