Budowa toalety publicznej wolnostojącej przy ul. Jodłowej w Makowie Podhalańskim w formule "zaprojektuj i wybuduj"

Gmina Maków Podhalański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00326456
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00326456/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 09:26
Lokalizacja
Maków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-501371ce-30ba-4801-9700-e8966b577430
Identyfikator
5521584963
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Toalety publiczneBudynki z gotowych elementówRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR ŻĄDŁOSpytkowice, PL · lot 0
228 780 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326456 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toalety publicznej wolnostojącej przy ul. Jodłowej w Makowie Podhalańskim w formule "zaprojektuj i wybuduj"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maków Podhalański

1.3.) Oddział zamawiającego: JST

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181959

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna

1.5.2.) Miejscowość: Maków

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-220

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 8749700

1.5.8.) Numer faksu: 338749751

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@makow-podhalanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.makow-podhalanski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://makow-podhalanski.ezamawiajacy.pl/pn/makow-podhalanski/demand/292382/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa toalety publicznej wolnostojącej przy ul. Jodłowej w Makowie Podhalańskim w formule "zaprojektuj i wybuduj"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-501371ce-30ba-4801-9700-e8966b577430

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326456

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037381/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Opracowanie dokumentacji i budowa toalety publicznej wolnostojącej przy ul. Jodłowej w Makowie Podhalańskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260510

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIR.271.1.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 288435,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Budowa toalety publicznej wolnostojącej przy ul. Jodłowej w Makowie Podhalańskim w formule „zaprojektuj i wybuduj” obejmującego w szczególności:
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych oraz pozwolenia na budowę lub skutecznego zgłoszenia robót,
2) wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej,
3) dostawę, montaż i uruchomienie toalety publicznej modułowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną,
4) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215500-2 - Toalety publiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44211000-2 - Budynki z gotowych elementów

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228780 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294233 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228780 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Techniczne, Usługi Budowlane Artur Żądło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352333218

7.3.3) Ulica: Spytkowice 91

7.3.4) Miejscowość: Spytkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-745

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228780 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane