OBO 2026 Zieloni Mi – kontynuacja zagospodarowania parku kieszonkowego wokół Stawku Przemyśleń: rejon Kanta – Witosa Krasickiego – Mroza.

ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00326511
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00326511/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 09:39
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67a48b86-c83d-4b14-a3df-2a6e8f9656e2
Identyfikator
7393851186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie różnych nawierzchniPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL · lot 0
871 983,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326511 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
OBO 2026 Zieloni Mi – kontynuacja zagospodarowania parku kieszonkowego wokół Stawku Przemyśleń: rejon Kanta – Witosa Krasickiego – Mroza.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OBO 2026 Zieloni Mi – kontynuacja zagospodarowania parku kieszonkowego wokół Stawku Przemyśleń: rejon Kanta – Witosa Krasickiego – Mroza.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67a48b86-c83d-4b14-a3df-2a6e8f9656e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326511

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)
• w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym pn. OBO 2026 Zielono Mi – kontynuacja zagospodarowania parku kieszonkowego wokół Stawku Przemyśleń: rejon Kanta – Witosa – Krasickiego – Mroza. - znak NZ.2510.30.2026, nie było ofert.
• proponowany Wykonawca:
NOVUM Spółka z o.o. z siedzibą w Szczytnie przy ul. Gnieźnieńskiej 2A, 12-100
Szczytno, NIP: 7451796890.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.39.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja Projektu pn. '"Zielono Mi" Nieco większy park kieszonkowy”. W ramach realizacji zadania zaplanowano zagospodarowanie parku kieszonkowego na os. Jaroty, zlokalizowanego wokół stawu w rejonie skrzyżowania ulic Kanta, Witosa i Krasickiego – okolice ul. Kanta 42a, 42, 44, 48, 52, 54, 56, w postaci ciągów komunikacyjnych z kostki bezfazowej 8 cm, placu zabaw i boiska do gry w koszykówkę.
Realizację projektu podzielono na:
Zamówienie podstawowe:
ETAP 1 - chodnik wokół stawu i dojście do placu zabaw o łącznej powierzchni 260 mkw,
ETAP 2 - chodnik wzdłuż Kanta 42a i 54 o łącznej powierzchni 175 mkw,
ETAP 3 - plac zabaw wyposażony w m.in. zestaw i karuzelę integracyjną na nawierzchni poliuretanowej, a także podwójną huśtawkę wahadłową na nawierzchni trawiastej oraz plac do gry w koszykówkę o nawierzchni poliuretanowej wraz z koszem do koszykówki.
Prawo opcji:
ETAP 4 – modernizacja chodnika od Kanta 44 do 48 i 52 o łącznej powierzchni 148 mkw,
ETAP 5 – chodnik stanowiący dojście do stawu od Kanta 54 i 42a o łącznej powierzchni 126 mkw,
ETAP 6 – doposażenie placu zabaw w zestaw zabawowy, linarium, huśtawkę wagową wraz
Strona 3 z 8
z piaskowymi strefami bezpieczeństwa oraz montaż piłkochwytu przy boisku do gry w piłkę.
Konstrukcja ciągów pieszych:
− kostka betonowa bezfazowa grubości 8 cm na 4 cm podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem;
− warstwa podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 15 cm;
− warstwy odsączające z piasku o grubości zależnej od warunków gruntowych 30 cm lub 15 cm na geowłókninie min. 300 g/m2.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451796890

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 871983,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane