Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w szatni basenowej w obiekcie Kaliskiego Parku Wodnego przy ul. Sportowej 10 w Kaliszu

"AQUAPARK KALISZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00326531
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00326531/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 09:45
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0fe3927a-d63f-4fdc-869d-814af33a0cb9
Identyfikator
6182107013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326531 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w szatni basenowej w obiekcie Kaliskiego Parku Wodnego przy ul. Sportowej 10 w Kaliszu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "AQUAPARK KALISZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301188999

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@park-wodny.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://park-wodny.kalisz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1306834

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w szatni basenowej w obiekcie Kaliskiego Parku Wodnego przy ul. Sportowej 10 w Kaliszu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fe3927a-d63f-4fdc-869d-814af33a0cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326531

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273533

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PW.ZP-2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą i montażem wyposażenia dla zadania pn. „Remont pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w szatni basenowej w obiekcie Kaliskiego Parku Wodnego przy ul. Sportowej 10 w Kaliszu”. Zamówienie obejmuje w szczególności roboty rozbiórkowe i demontażowe, roboty budowlane i wykończeniowe, roboty sanitarne i elektryczne, wymianę armatury i urządzeń sanitarnych, wykonanie zabezpieczeń na czas robót w czynnym obiekcie, wykonanie prób i pomiarów, przekazanie dokumentacji powykonawczej oraz dokumentów odbiorowych. Roboty dotyczą pomieszczeń pryszniców i toalet damskich oraz męskich, a także toalety w szatni dla osób z niepełnosprawnościami

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Oferta wykonawcy Projekt Sp. z o.o. podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp z uwagi na niezłożenie w wyznaczonym terminie dokumentów i oświadczeń wymaganych w trybie art. 128 ust. 1 Pzp, natomiast oferta wykonawcy AMTC POLAND Sp. z o.o. podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp z uwagi na niezłożenie w wyznaczonym terminie wyjaśnień dotyczących rażąco niskiej ceny.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane