„RDW Puławy Remont nawierzchni chodników na obiektach mostowych”

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00326540
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00326540/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 09:47
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83452096-aad6-4c96-a013-3c8cacbce51f
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie mostówRoboty budowlane w zakresie mostów drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326540 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„RDW Puławy Remont nawierzchni chodników na obiektach mostowych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.pulawy@zdw.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,233568,74f07af8c6428c9021700524bbc622e4.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„RDW Puławy Remont nawierzchni chodników na obiektach mostowych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83452096-aad6-4c96-a013-3c8cacbce51f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326540

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098548/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 RDW Puławy Remont nawierzchni chodników na obiektach mostowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294725

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R6.ST.371.10.2026.sj

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie nawierzchni chodników na obiektach mostowych:
1) DW 747 km 55+021 OPOLE LUBELSKIE /Górna Owczarnia/ wiadukt
2) DW 755 km 3+245 KOSIN most Sanna
3) DW 759 km 2+874 OPOKA most Sanna
4) DW 824 km 7+928 WRONÓW most Kurówka
5) DW 824 km 21+448 BOCHOTNICA most Bystra
6) DW 824 km 38+006 GŁUSKO most strumien bez nazwy
7) DW 824 km 39+890 LESZCZYNIEC most Strumien bez nazwy
8) DW 832 km 4+287 PONIATOWA most Kraczewianka
9) DW 839 km 9+972 (9+967) RYKI wiadukt (linia kolejowa)
10) DW 854 km 12+471 BORÓW most Sanna
11) DW 874 km 12+959 (12+961) Puławy wiadukt linia kolejowa Nr 007 Warszawa-Dorohusk

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia.
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane