Opracowania kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy wewnętrznej instalacji gazu oraz instalacje gazu lokalowe w budynkach zarządzanych przez TBS Sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb.
TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00326835
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-07 10:53
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3106baf-2735-4953-87a4-7edc83d3a693
- Identyfikator
- 7712281594
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326835 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowania kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy wewnętrznej instalacji gazu oraz instalacje gazu lokalowe w budynkach zarządzanych przez TBS Sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590638145
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja 3 Maja 31
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44732370
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tbs.piotrkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: tbs.piotrkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13311211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowania kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy wewnętrznej instalacji gazu oraz instalacje gazu lokalowe w budynkach zarządzanych przez TBS Sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3106baf-2735-4953-87a4-7edc83d3a693
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ER/3121/17/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151866,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowania kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy wewnętrznej instalacji gazu oraz instalacje gazu lokalowe w budynkach mieszkalnych zarządzanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Krakowskie Przedmieście 32 (5 lokali + instalacja doziemna) – UWAGA: budynek podlega ochronie konserwatorskiej WUOZ w Łodzi, ulicy Roosevelta 49 (4 lokale - dodatkowo występują 2 lokale jednoizbowe nr 10 i 11, do których należy zabezpieczyć / przewidzieć odejścia instalacji gazowej) + instalacja doziemna, ulicy Żeromskiego 16 (5 lokali - dodatkowo 1 lokal nr 6, do którego należy zabezpieczyć / przewidzieć odejście instalacji gazowej + instalacja doziemna)4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 61934,96 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowania kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy wewnętrznej instalacji gazu oraz instalacje gazu lokalowe w budynkach mieszkalnych zarządzanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Łódzka 17 (8 lokali); ulicy Mireckiego 1 (6 lokali); ulicy Łódzka 14 (8 lokali - dodatkowo 2 lokale nr 9 i 10, do których należy zabezpieczyć / przewidzieć odejście instalacji gazowej);ulicy Szeroka 5 (10 lokali); ul. Łódzka 68 (4 lokale)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 89931,91 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |