Dostawa wyposażenia Zakładu Patomorfologii
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00326837
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326837/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-07 10:53
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2701d8ea-a329-4cad-baa9-1796df7df45d
- Identyfikator
- 8732714039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326837 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia Zakładu Patomorfologii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313408
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 13
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 631 03 41
1.5.8.) Numer faksu: 14 631 03 37
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ssz.tar.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ssz.tar.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12980471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia Zakładu Patomorfologii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2701d8ea-a329-4cad-baa9-1796df7df45d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326837
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024258/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.35 Dostawa wyposażenia Zakładu Patomorfologii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209017
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AE/ZP-27-39/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 402600,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa wyposażenia Zakładu Patomorfologii. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do siedziby Zamawiającego wyposażenia Zakładu Patomorfologii, którego wymagane parametry techniczne określono w Załączniku Nr 3 do niniejszej specyfikacji, jego montaż, uruchomienie, a także świadczenie gwarantowanych usług serwisowych w okresie na jaki udzielona jest gwarancja na oferowany przedmiot zamówienia oraz przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi u Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33945000-6 - Komory chłodnicze do kostnic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42513200-7 - Urządzenia chłodnicze
33933100-0 - Stoły do przeprowadzania autopsji
33940000-1 - Sprzęt i artykuły do transportu i przechowywania zwłok
33948000-7 - Urządzenia do podnoszenia lub transportu zwłok
33920000-5 - Sprzęt i artykuły do autopsji
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożone zostały trzy oferty: Oferta Nr I Rezon s.c. Marcin Durski i Paweł Durski, ul. Jasna 8B, 85-205 Bydgoszcz, woj. kujawsko- pomorskie na kwotę 522 750,00 złotych, Oferta Nr II Pathomed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Partyzantów 34, 05-092 Łomianki, woj. mazowieckie na kwotę 475 764,00 złotych, Oferta Nr III Informer Med Sp. z o. o., ul. Winogrady 118, 61-626 Poznań, woj. wielkopolskie na kwotę 693 593,31 złotych. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 495 198,00 złotych. Oferta Nr II złożona przez Wykonawcę Pathomed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Partyzantów 34, 05-092 Łomianki, woj. mazowieckie została odrzucona. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |