Zakup sprzętu i pomocy dydaktycznych dla: Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Babach, Szkoły Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach i Szkoły Podstawowej w Srocku
GMINA MOSZCZENICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00326871
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326871/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-07 10:59
- Lokalizacja
- Moszczenica, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b86dbd7-c1eb-4409-8949-9b05f2b716d1
- Identyfikator
- 7711661550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326871 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu i pomocy dydaktycznych dla: Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Babach, Szkoły Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach i Szkoły Podstawowej w Srocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOSZCZENICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kosowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Moszczenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-310
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@moszczenica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.moszczenica.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b86dbd7-c1eb-4409-8949-9b05f2b716d11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu i pomocy dydaktycznych dla: Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Babach, Szkoły Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach i Szkoły Podstawowej w Srocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b86dbd7-c1eb-4409-8949-9b05f2b716d1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326871
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209319
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IOA.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: SP Baby - Doposażenie sal do indywidualnych zajęć w małych grupach zestaw1) Laptop z oprogramowaniem – 3 szt.;
2) Projektor - 2 szt.;
3) Urządzenie wielofunkcyjne - 3 szt.;
4) Monitor interaktywny - 3 szt.;
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne
30231320-6 - Monitory dotykowe
38652100-1 - Projektory
4.5.5.) Wartość części: 40300,33 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: SP Baby - Doposażenie pracowni językowej – zestaw:1) oprogramowanie sterujące PC – 1 szt.;
2) słuchawki z mikrofonem dla uczniów – 24 zest.;
3) słuchawki z mikrofonem dla nauczyciela – 1 zest.;
4) podwójny pulpit uczniowski z okablowaniem – 12 zest.;
5) głośnik montowany w blendzie biurka lektorskiego – 1 szt.;
6) jednostka centralna systemu – 1 szt.;
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32340000-8 - Mikrofony i głośniki
32342100-3 - Słuchawki
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.5.) Wartość części: 21116,33 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: SP Baby - Zakup pomocy do realizacji zajęć wspomagających rozwój zdolności, wrażliwości i twórczego myślenia, zakup pomocy do realizacji zajęć muzyczno - ruchowych z elementami terapii oraz zakup pomocy do realizacji zajęć z przedsiębiorczości zestaw:1) głośnik bezprzewodowy – 1 szt.;
2) głośnik mobilny – 1 szt.;
3) zestaw z mikrofonem i membraną – 2 szt.;
4) mikrofon - 2 szt.;
4.5.3.) Główny kod CPV: 32342412-3 - Głośniki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32340000-8 - Mikrofony i głośniki
4.5.5.) Wartość części: 4911,98 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: SP Jarosty - Doposażenie placówki:1) komputery z oprogramowaniem – 8 szt.;
2) monitor interaktywny - 8 szt.;
3) laptop do monitorów - 8 szt.;
4) mobilny stojak do monitora z elektryczną regulacją wysokości - 1 szt.;
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
30231320-6 - Monitory dotykowe
4.5.5.) Wartość części: 117243,99 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5: SP Jarosty - Doposażenie placówki1) 2 zestawy mikrofonów – 2 szt.;
4.5.3.) Główny kod CPV: 32340000-8 - Mikrofony i głośniki
4.5.5.) Wartość części: 2125,34 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6: SP Jarosty - Doposażenie placówki:1) aparat fotograficzny 1 szt.;
4.5.3.) Główny kod CPV: 38651000-3 - Aparaty fotograficzne
4.5.5.) Wartość części: 5030,67 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7: SP Srock - Doposażenie placówki - zakup do pracowni:1) Monitor interaktywny z uchwytem – 1 szt.;
2) Laptop dla nauczyciela - 1 szt.;
3) Laptop dla uczniów -10 szt.;
4) Projektor – 1 szt.;
4.5.3.) Główny kod CPV: 30231320-6 - Monitory dotykowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
38652100-1 - Projektory
30231300-0 - Monitory ekranowe
4.5.5.) Wartość części: 75100,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowej części postępowania zostały złożone 3 oferty. Z uwagi na to, że wszystkie oferty podlegały odrzuceniu, w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu. Spełniona została tym samym przesłanka unieważnienia postępowania.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25891,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25891,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25891,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dreamtec Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982155606
7.3.3) Ulica: pl. Strzelecki 20
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-224
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25891,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowej części postępowania została złożona 1 oferta. Z uwagi na to, że oferta podlegała odrzuceniu, w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu. Spełniona została tym samym przesłanka unieważnienia postępowania.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106026,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 106026,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106026,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wilanka Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010819923
7.3.3) Ulica: Kwarty 23c
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-991
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106026,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowej części nie została złożona żadna oferta. Spełniona została tym samym przesłanka unieważnienia postępowania.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowej części postępowania zostały złożone 2 oferty. Z uwagi na to, że oferty podlegały odrzuceniu w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu. Spełniona została tym samym przesłanka unieważnienia postępowania.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowej części postępowania została złożona 1 oferta. Z uwagi na to, że oferta podlegała odrzuceniu w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu. Spełniona została tym samym przesłanka unieważnienia postępowania.
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |