Dostawa mieszanki kruszywa naturalnego na drogi gminy Baranowo

Gmina Baranowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00326872
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00326872/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-07 10:59
Lokalizacja
Baranowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12ef0ec6-c7da-4966-9609-c5793231e932
Identyfikator
7582164133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH CHMIELIŃSKIDuczymin, PL · lot 0
228 863,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326872 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mieszanki kruszywa naturalnego na drogi gminy Baranowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 7

1.5.2.) Miejscowość: Baranowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-320

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 7613776

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@baranowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baranowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12ef0ec6-c7da-4966-9609-c5793231e932

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mieszanki kruszywa naturalnego na drogi gminy Baranowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12ef0ec6-c7da-4966-9609-c5793231e932

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326872

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053768/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa mieszanki kruszywa naturalnego na drogi gminy Baranowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286058

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FED.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mieszanki kruszywa naturalnego frakcji 0/31,5 oraz kruszywa łamanego do bieżącego utrzymania dróg gminnych oraz wewnętrznych stanowiących własność gminy Baranowo wraz z wyrównaniem i wyprofilowaniem w następujących ilościach:
- mieszanka kruszywa naturalnego frakcji 0/31,5 zgodna z WT-4 2010 oraz PN-EN 13242+A1:2010 – 1469 m3, wraz z wyrównaniem i wyprofilowaniem na drogi, na terenie Gminy Baranowo, w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy.
- mieszanka kruszywa łamanego 0/31,5 C50/30, zgodna z WT-4 2010 oraz PN-EN 13242+A1:2010 - 217 m3, wraz z wyrównaniem i wyprofilowaniem na drogi, na terenie Gminy Baranowo, w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy.
Cena jednostkowa nie może być zróżnicowana w zależności od odległości od siedziby Zamawiającego.
Uwaga: Ilość m3 jest prognozowana, po otwarciu ofert ilość m3 może zostać zmniejszona lub zwiększona (w zależności od ceny kruszywa i ilości posiadanych środków finansowych).

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212000-0 - Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173313,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185838,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228863,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Chmieliński Usługi Transportowe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611523446

7.3.4) Miejscowość: Duczymin

7.3.5) Kod pocztowy: 06-330

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228863,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Cena oferty zgodnie z zapisami w pkt IV.1 SWZ została dostosowana do posiadanych środków finansowych w budżecie gminy i wynosi 228.863,64 zł brutto
(ilość m3 kruszywa naturalnego została zwiększona z 1469 m3, na 1974 m3)
(ilość m3 kruszywa łamanego została zwiększona z 217 m3, na 269 m3)
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy