Modernizacja sanitariatów w ZPO-W w Radomsku – etap II
Powiat Radomszczański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00326975
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326975/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 11:15
- Lokalizacja
- Radomsko, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cef5976b-6ae6-4b87-9859-a209eadfe859
- Identyfikator
- 7722261699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00326975 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sanitariatów w ZPO-W w Radomsku – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomszczański
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leszka Czarnego 22
1.5.2.) Miejscowość: Radomsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 6858944
1.5.8.) Numer faksu: 446834335
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@radomszczanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radomszczanski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13263441.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sanitariatów w ZPO-W w Radomsku – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cef5976b-6ae6-4b87-9859-a209eadfe859
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326975
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050252/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Modernizacja sanitariatów w ZPO-W w Radomsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299445
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 231239,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie prac modernizacyjnych sanitariatów na II piętrze w budynku Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Radomsku.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
- roboty przygotowawcze,
- demontaż wyposażenia wraz z instalacjami,
- demontaż stolarki drzwiowej,
- skucie okładzin ściennych i podłogowych z płytek ceramicznych,
- wykonanie nowych ścianek działowych,
- wymianę instalacji wodno – kanalizacyjnej,
- wymianę instalacji c.o. wraz z grzejnikami,
- wykonanie izolacji,
- wykonanie nowych okładzin ściennych i podłogowych,
- wklejenie luster,
- montaż wyposażenia sanitarnego,
- montaż wsporników dla niepełnosprawnych,
- wymianę instalacji elektrycznej wraz z punktami świetlnymi, gniazdami i wyłącznikami,
- wykonanie pomiarów,
- dostawę i montaż wyposażenia elektrycznego,
- dostawę i montaż wentylatorów osiowych wraz z podłączeniem,
- montaż ościeżnic drewnianych,
- roboty wykończeniowe i porządkowe.
Realizacja przedmiotu zamówienia będzie nadzorowana przez Inspektora Nadzoru.
Zamawiający informuje, że prace stanowiące przedmiot zamówienia będą wykonywane na czynnym obiekcie, dlatego też roboty należy prowadzić w sposób nieutrudniający korzystanie z obiektu i nieuciążliwy dla użytkowników.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt 1. określa:
1)Dokumentacja projektowa, która obejmuje
- projekt architektoniczno-budowlany stanowiący Załącznik nr 9a do SWZ,
- projekt techniczny stanowiący Załącznik nr 9b do SWZ,
- przedmiar robót – branża budowlana stanowiący Załącznik nr 9c do SWZ,
- przedmiar robót – branża elektryczna stanowiący Załącznik nr 9d do SWZ,
- przedmiar robót – branża sanitarna stanowiący Załącznik nr 9e do SWZ,
2)Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca Załącznik nr 10 do SWZ
zwane dalej również zbiorczo Dokumentacją.
Uwaga:
Dokumentacja projektowa obejmuje modernizację sanitariatów na II i III piętrze budynku ZPO-W w Radomsku. W ramach niniejszego postępowania przewiduje się realizację wyłącznie etapu II, obejmującego zakres prac na II piętrze budynku ZPO-W w Radomsku.
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiary robót pełnią wyłącznie funkcję informacyjną.
3.Zamawiający informuje, że tam, gdzie w SWZ i załącznikach do niej, a więc w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia, opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym a odniesieniu takiemu towarzyszą słowa „lub równoważne”.
Zamawiający wskazuje, że obowiązek zgłoszenia w ofercie rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w opisie przedmiotu zamówienia i wykazania równoważności leży po stronie Wykonawcy.
W przypadku gdy Wykonawca oferuje rozwiązania równoważne, zamieszcza informacje o stosowaniu rozwiązań równoważnych w Formularzu ofertowym w pkt 10 Pozostałe informacje. W takim przypadku, Wykonawca jest obowiązany udowodnić równoważność, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych złożonych wraz z ofertą.
Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna rozwiązanie, które w przypadku norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych gwarantuje osiągnięcie poziomów parametrów, funkcjonalności i właściwości niezbędnych do uzyskania certyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, przy czym w przypadku podania norm Zamawiający za równoważne uzna automatycznie nowsze wersje tych samych norm, które podane są w opisie przedmiotu zamówienia. W przypadku wymogów dotyczących funkcjonalności i wydajności gwarantuje uzyskanie wartości przyjętych w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia w zakresie wskazanych tam cech, parametrów i właściwości.
Wymagania jakościowe w związku z zastosowaniem kryterium ceny jako kryterium o wadze przekraczającej 60% odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zostały określone w Dokumentacji i Projekcie umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu składania ofert tj. do dnia 6 lipca 2026 roku do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |