Realizacja audytów wraz z szkoleniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL” – Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z KPO.

Gospodarka Komunalna "Stara Biała" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327074
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327074/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-07 11:33
Lokalizacja
Biała, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c80c0480-13d7-4c9f-ab86-04f6dc6b458a
Identyfikator
7743213406
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

Wykonawcy

1 przyznane

EUROSOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 0
39 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327074 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja audytów wraz z szkoleniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL” – Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z KPO.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gospodarka Komunalna "Stara Biała" Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146236488

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Andrzeja Kmicica 33

1.5.2.) Miejscowość: Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-411

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: t.koper@gkstarabiala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.starabiala.pl/jednostki-organizacyjne/gospodarka-komunalna-stara-biala-sp-z-o-o

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c80c0480-13d7-4c9f-ab86-04f6dc6b458a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zaopatrzenie w wodę, odprowadzanie ścieków

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja audytów wraz z szkoleniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL” – Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z KPO.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c80c0480-13d7-4c9f-ab86-04f6dc6b458a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327074

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00137537/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Realizacja audytów wraz z szkoleniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL” – Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z KPO

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Cyberbezpieczne Wodociągi”, realizowanego w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301199

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZT/442/5/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 35000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Testy bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej, 2. Szkolenie z
cyberbezpieczeństwa dla pracowników, 3. Opracowanie i wdrożenie dokumentacji SZBI

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROSOC Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280616356

7.3.3) Ulica: ul. Polska 20

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi