Modernizacja placu zabaw w miejscowości Zbójno

Gmina Zbójno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327103
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327103/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 11:37
Lokalizacja
Zbójno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71d8e8b6-6204-4356-a05f-391ce094cb4d
Identyfikator
5030040165
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL · lot 0
179 753 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327103 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw w miejscowości Zbójno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbójno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910867341

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zbójno

1.5.2.) Miejscowość: Zbójno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-645

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 542801921

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bip@zbojno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbojno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_zbojno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu zabaw w miejscowości Zbójno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71d8e8b6-6204-4356-a05f-391ce094cb4d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327103

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050201/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja placu zabaw w miejscowości Zbójno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Interwencja I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248222

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPF.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placu zabaw na terenie działki nr 281/23, obręb ewidencyjny nr 0015, Zbójno, w miejscowości Zbójno, gm. Zbójno.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę i montaż następujących elementów placu zabaw:
1. Zestaw zabawowy – 1 szt.
- Wymiary: 831 x 957 cm
- Strefa bezpieczeństwa: 1182 x 1357 cm
- Wysokość całkowita: 316 cm
- Produkt zgodny z PN-EN 1176
- Przedział wiekowy: 5-14 lat
Skład zestawu: 2 x podest kwadratowy o wymiarze 59x59 cm na wysokości 150 cm, 7 x podest kwadratowy o wymiarze 59x59 cm na wysokości 120 cm, 4 x podest kwadratowy o wymiarze 59x59 cm na wysokości
90 cm, 5 x dach dwuspadowy, 2 x dach dwuspadowy podwójny, 2 x zjeżdżalnia 150 cm, 2 x zjeżdżalnia
120 cm, 1 x rura strażacka 120 cm, 1 x rura strażacka 90 cm, 2 x tunel tuba, 1 x pomost prosty, 2 x pomost linowy, 1 x pomost ze stopniami, 1 x pomost ruchomy z belką, 1 x ścianka wspinaczkowa 150 cm,
1 x ścianka wspinaczkowa 120 cm, 1 x ścianka wspinaczkowa 90 cm, 1 x ścianka wspinaczkowe pochyłe 120 cm, 1 x wejście linowe 120 cm, 1 x przeplotnia linowa, 18 x drążek, 12 x panel, 2 x panel manipulacyjny.
2. Wspinaczka sześciokąt – 1 szt.
- Wymiary: 251 x 219 cm
- Strefa bezpieczeństwa: 619 x 585 cm
- Wysokość całkowita: 217 cm
- Produkt zgodny z PN-EN 1176
- Przedział wiekowy: 3-14 lat
3. Huśtawka wagowa czteroosobowa – 1 szt.
- Wymiary: 301 x 196 cm
- Strefa bezpieczeństwa: 501 x 396 cm
- Wysokość całkowita: 89 cm
- Produkt zgodny z PN-EN 1176
- Przedział wiekowy: 3-14 lat
4. Huśtawka poczwórna z zawiesiem gumowym typu koszyk, zawiesiem gumowym prostym oraz zawiesiem typu Bocianie gniazdo – 1 szt.
- Wymiary: 147 x 649 cm
- Strefa bezpieczeństwa: 640 x 649 cm
- Wysokość całkowita: 224 cm
- Produkt zgodny z PN-EN 1176
- Przedział wiekowy: 3-14 lat
5. Trampolina – 1 szt.
- Wymiary: 129 x 129 cm
- Strefa bezpieczeństwa: 529 x 529 cm
- Wysokość całkowita: 0 cm
- Produkt zgodny z PN-EN 1176-1
- Przedział wiekowy: 5-14 lat
6. Chwiejący most – 1 szt.
- Wymiary: 262 x 73 cm
- Strefa bezpieczeństwa: 562 x 373 cm
- Wysokość całkowita: 104 cm
- Produkt zgodny z PN-EN 1176
- Przedział wiekowy: 3-14 lat
7. Karuzela rowerki – 1 szt.
- Wymiary: 214 x 214 cm
- Strefa bezpieczeństwa: 514 x 514 cm
- Wysokość całkowita: 62 cm
- Produkt zgodny z PN-EN 1176
- Przedział wiekowy: 3-14 lat
8. Piaskownica podwójna – 1 szt.
- Wymiary: 416 x 250 cm
- Strefa bezpieczeństwa: 716 x 550 cm
- Wysokość całkowita: 119 cm
- Produkt zgodny z PN-EN 1176
- Przedział wiekowy: 1-6 lat
Skład zestawu: 1 x piaskownica, 1 x panel kuchnia, 1 x panel eksperymenty, 1 x panel warsztat, 1 x panel sklepik, 2 x laboratorium piasku.
9. Mini wyspy – 1 szt.
- Wymiary: 357 x 326 x 102 cm
- Strefa bezpieczeństwa: 677 x 640 cm
- Wysokość całkowita: 102 cm
- Produkt zgodny z PN-EN 1176
- Przedział wiekowy: 1-6 lat
Skład zestawu: Nutki, Pogodynki, Autka.
10. Ławka z oparciem – 3 szt.
Wymiary:
- długość – 184 cm,
- wysokość całkowita – 76 cm,
- wysokość siedziska – 41 cm,
- głębokość siedziska – 61 cm.
11. Kosz do segregacji odpadów – 1 szt.
Wymiary:
- długość – 112 cm,
- wysokość całkowita – 107 cm,
- szerokość – 40 cm.
Skład zestawu: 3 x wymienny pojemnik o pojemności 75L.
12. Tablica informacyjna – regulamin placu zabaw – 1 szt.
Wymiary:
- wysokość całkowita – 187 cm
- szerokość – 52 cm

Przedmiot zamówienia określony został w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
Elementami składowymi przedmiotu zamówienia są także wszelkie roboty i usługi towarzyszące realizacji robót, w szczególności: koszty zużycia wody i energii elektrycznej, ubezpieczenia budowy, wszelkich robót przygotowawczych, porządkowych, zabezpieczenia placu budowy, utrzymania zaplecza budowy, doprowadzenia terenu do stanu pierwotnego, demontażu istniejących elementów placu zabaw i transport w miejsce wskazane przez zamawiającego (odległość do 5 km).
Zobowiązuje się Wykonawcę do stosowania materiałów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie na terytorium Polski. Zamawiający na każdym etapie realizacji zamówienia ma prawo żądać od Wykonawcy przedstawienia dokumentów dopuszczających wyrób do stosowania w budownictwie oraz protokoły z przeprowadzonych badań typu wyrobu. Materiały budowlane nie spełniające powyższych wymagań nie zostaną dopuszczone do użycia w ramach zamówienia.
Po zakończeniu budowy należy przedstawić w formie wykazu – certyfikaty i świadectwa jakości, atesty lub równoważne na wbudowane materiały budowlane.
Zamawiający działając na podstawie art. 4 ust. 3 w zw. z ust. 4 ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami określa, iż Wykonawca jest zobowiązany do wykonania przedmiotu umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, normami techniczno-budowlanymi i zasadami wiedzy technicznej, w szczególności z uwzględnieniem zasad projektowania uniwersalnego, umożliwiającego korzystanie przez osoby ze szczególnymi potrzebami, o których mowa w ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
Wykonawca zobowiązuje się, że prowadząc roboty w szczególności spełni wymagania, o których mowa w art. 6 pkt. 1 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, tj.: zostaną zapewnione wolne od barier poziome i pionowe przestrzenie komunikacyjne.
Wykonawca oświadcza Zleceniodawcy, iż dysponuje wiedzą i doświadczeniem w zakresie wykonania robót z uwzględnieniem zasad projektowania uniwersalnego oraz wykona przedmiot umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego i normami techniczno-budowlanymi, w szczególności ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, nie gorsze niż wymienione w opisie przedmiotu zamówienia.
Wymagania dot. gwarancji:
minimalny okres gwarancji 24 miesięcy
maksymalny okres gwarancji 60 miesięcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179753,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246123,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179753,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451796890

7.3.3) Ulica: Gnieźnieńska 2A

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179753,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane