Dostawa radiowozu dla Straży Miejskiej w Skierniewicach
STRAŻ MIEJSKA SKIERNIEWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327129
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327129/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-07 11:41
- Lokalizacja
- Skierniewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6cf995aa-dc8a-4b06-be26-dcfb30759922
- Identyfikator
- 8361610646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowePojazdy specjalne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327129 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa radiowozu dla Straży Miejskiej w Skierniewicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA SKIERNIEWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750050951
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Senatorska 10
1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.gluszcz@um.skierniewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.strazmiejska-skierniewice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6cf995aa-dc8a-4b06-be26-dcfb307599221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
samorządowa jednostka organizacyjna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa radiowozu dla Straży Miejskiej w Skierniewicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cf995aa-dc8a-4b06-be26-dcfb30759922
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327129
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00236284/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa radiowozu dla Straży Miejskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308304
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SM.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Straży Miejskiej w Skierniewicach fabrycznie nowego samochodu osobowego przeznaczonego do służby patrolowej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, zawartym w załączniku nr 3 do SWZ, stanowiącym jej integralną całość.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34114000-9 - Pojazdy specjalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił na stronie prowadzonego postępowania kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 200 000 zł brutto. W niniejszym postępowaniu wpłynęły 2 oferty, z której każda przekroczyła kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Mając na uwadze powyższe, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, z uwagi na to, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |